Specializovaný servis návěsů, přívěsů a nákladních vozidel

Objednat se do klasického autoservisu není problém. Je jich celá řada, i když ne všechny se dají považovat za kvalitní. Pokud hledáte servis návěsů, přívěsů či nákladních vozidel, obvykle prostě musíte brát, co je k dispozici. Míst, kde si s těmito velkými stroji poradí, totiž není mnoho.

Na opravy nákladních vozidel, návěsů a přívěsů se specializuje pražský D1 nonstop trailer servis. Na velká vozidla je připravený po všech stránkách.

 

Velká hala s obrovskou dílnou

Servis přívěsů a návěsů disponuje velkou halou o ploše 2000 m2 se 3 montážními kanály o celkové délce přes 180 m, obrovskou dílnou a spoustou mechaniků, kteří zvládají řešit několik oprav najednou. Váš vůz dostanete co nejdříve zpátky v perfektním stavu, a to i když nebudete předem objednaní. Servis je připraven podat pomocnou ruku v nečekaných situacích. V podnikání, kde se nákladní vozidla, přívěsy a návěsy využívají nejčastěji, je to totiž skutečně důležité. Předem předvídatelné opravy je ale vždy lepší dohodnout s časovým předstihem.

 

Kvalitní náhradní díly pro všechny značky

Rychlá oprava vyžaduje rychlé dodání náhradních dílů. I o tohle se tady postarají. Mají kontakty na spolehlivé dodavatele kvalitních dílů, kteří jsou schopní díly poskytnout skutečně rychle. Díky tomu poběží vaše kamionová doprava bez prostojů. Náhradní díly jsou k dispozici na veškeré značky.

 

Stačí zavolat a vše se vyřeší

Ať už máte jakýkoliv problém, servis návěsů, přívěsů a nákladních servisů ho s vámi zkonzultuje. Telefonicky se domluvíte na podrobnostech i době trvání opravy. V servise mají válcovou zkušebnu brzd, diagnostiku systémů, zvládají opravy elektroinstalace, nástaveb vozidel, plachet, vzduchových i brzdových systémů. Vaše nákladní vozidlo, návěs či přívěs budou v nejlepších rukách. Samozřejmě sem můžete jezdit i na pravidelné prohlídky.