Speciální gel s ostropestřcem jako záruka efektivní masáže!

Unavené klouby a svaly dokáží velmi znepříjemnit život. Únava je totiž spojena s nepříjemnou a tupou bolestí a té se jen těžko zbavuje. Pokud nás klouby nebo svaly bolí, často se uchylujeme k tomu, že spolkneme nějaký ten prášek na bolest. To je ale obrovská chyba, protože léky totiž nejsou pro náš organismus přirozené a navíc – bolest spojenou s únavou svalů a  kloubů lze efektivně řešit jinou – přirozenější cestou. Pomoci může právě speciální gel s ostropestřcem.

 

 

 

Pro intenzivní regeneraci

Masážní gel je vyniká svým složením a účinky. Obsahuje unikátní komplex látek z ostropestřcového oleje a extrakt ze semen ostropestřce. Tato bylina je známá svými uklidňujícími a regeneračními účinky.

 

Přináší rychlou pomoc od bolesti

Masážní gel s ostropestřcem je určený pro masírování kůže v oblasti svalů a kloubů a to zejména po předchozí fyzické námaze, pomáhá dokonce i při zánětlivých onemocněních kloubů a pomůže uvolnit napětí ve svalové hmotě. Stačí gel aplikovat na postižené místo a krátce a jemně vmasírovat. Úleva se dostaví velmi brzy. Největší výhodou gelu je, že výtažky z ostropestřce mají pozitivní vliv na regeneraci poškozených buněk a mají také antioxidační účinky. Takže gel zároveň pomáhá k léčbě postižených míst. Ve složení gelu se nachází i cedrový olej, který má prohřívací efekt, takže se masáž velice příjemná.

 

Můžete mít mnohem více

Masážní gel přináší na trh společnost Irel – tradiční český výrobce účinné přírodní kosmetiky. Najdete ho v nabídce společnosti spolu s dalšími přípravky určenými například pro péči o vlasy či o pokožku. Těšit se vždy můžete na účinné složení, prvotřídní kvalitu a příjemné ceny.

 

Nabídku najdete na www.irel.eu