2

Protiskluzová aplikace spolehlivě zabrání uklouznutí! O co se jedná?

Pád na kluzkém povrchu třeba v koupelně či u bazénu není nic příjemného, může dojít k nepříjemnému naražení nebo i zlomenině či horším úrazům. Až do nedávna se dalo proti kluzkému povrchu bránit jen velmi těžko. Nyní je to ale možné a to díky speciální protiskluzové aplikaci PS 111.

 

 

 

Pro zvýšení bezpečnosti chůze po kluzkém povrchu

Protiskluzová aplikace PS 111 je speciální produkt společnosti NANOServisCZ s.r.o. Jedná se unikátní aplikaci, která byla vyvinuta za účelem zvýšení bezpečnosti při pohybu na kluzkých površích, obzvláště za přítomnosti vody. Protiskluzová aplikace je transparentní, bezbarvá aplikace, která nemění vzhled ani vlastnosti povrchu.

 

 

Není potřeba ji obnovovat!

Protiskluzová aplikace PS 111 není nátěr. Je to druh povrchové úpravy, která změní adhezní vlastnosti povrchu. Díky speciální technologii získá povrch protiskluzovou úpravu, tu si udrží natrvalo, resp. po dobu životnosti povrchu jednotlivých druhů podlah a není ji tedy potřeba po čase obnovovat dalšími nátěry, což je obrovská výhoda.

 

 

Kde pomůže?

Protiskluzová aplikace PS 111 je vhodná do všech míst, kde je zvýšené riziko výskytu vody a tak i kluzkého povrchu. V domácnostech najdete využití zejména v koupelnách nebo i kuchyních. Aplikovat se dá i na povrch okolo venkovního bazénu či vířivky. Své využití najde ale i v šatnách škol, wellness centrech, veřejných bazénech a plovárnách, ve vstupních halách a vestibulech, v podchodech, v nákupních centrech nebo i na chodnících. Protiskluzová ochrana je velice důležitá. Hovoří o tom i statistická čísla. Například v Německu byla provedena studie pro průmyslové provozy, které se zabývají zpracováním masa, ryb a mléčných výrobků. Studie byla zaměřena na výskyt a příčinu nehod a jasně z ní vyplynulo, že nejčastější příčinou nehod je nevhodná protiskluzová úprava (skluzový odpor byl pod evropskými normami). Podobné studie byly provedeny i v jiných evropských zemích.  Zkoumány byly především nákupní centra, supermarkety, nemocnice a hotely a výsledky byly zcela stejné – hlavní příčinou nehod je nedostatečná protiskluzová úprava! A právě tyto problémy se mohou díky PS 111 vyřešit!

 

Více informací o protiskluzové aplikaci PS 111 a dalších produktech společnosti NANOServisCZ s.r.o. jako je například speciální nátěr ANTI-GRAFFITI najdete na +420 602 699 236, obchod@nanoserviscz.com, www.nanoserviscz.com