Špičkové vybavení kuchyně v restauraci i domácnosti v doprovodu kráječů a nožů Berkel

Značka Berkel již více než 100 let nabízí krájecí vybavení do kuchyně. V jejich portfoliu naleznete jak elektrické, tak i manuální kráječe a v neposlední řadě také profesionální nože, které jsou vyrobeny z precizních materiálů. Kromě vynikající kvality se pyšní také nadčasovým designem a dlouhou životností. Z čeho můžete vybírat a kde jednotlivé kousky nejlépe využijete?

Elektrické a manuální kráječe

Ať už hledáte kráječe masa a uzenin do restaurace či do domácnosti, v obou případech uděláte dobře, když se rozhodnete pro elektrický kráječ Berkel. Lišit se mohou například průměrem nože, rozměrem krájení nebo rozvorem pro tloušťku krájených plátků. Pro domácí krájení si bohatě vystačíte s kráječem Berkel Home Line Plus 250, díky kterému snadno nakrájíte pohoštění pro širokou rodinu. Pokud však hledáte skutečně profesionální elektrický kráječ, zjistěte více o stroji Berkel Domina SLG350, který je určen do velkých provozů k práci nejnáročnějších.

Manuální kráječe jsou vhodné spíše do velmi vytížených provozoven. Jsou navrženy pro vysokou zátěž s rychlostí krájení až 55 plátků uzeniny za minutu. Veškeré součástky, které jsou používány pro jejich výrobu a přichází do kontaktu s potravinami, jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku. Ani designéři těchto přístrojů neponechali nic náhodě. Sami si prohlédněte doslova umělecká díla, která se v provozovnách mohou nacházet.

Nože a další doplňky

Berkel se kromě výroby kráječů zaměřuje také na nabídku kvalitních nožů. Zakoupit si můžete profesionální nože, které jsou určeny například pro krájení pečiva, masa, uzenin či vykosťování a čištění masa. Nově si můžete zakoupit také Berkel kleštičky na šunku, prostřednictvím kterých budete moci nakrájené uzeniny snáze odebírat a klást na talíř.

Kompletní nabídku si prohlédněte v internetovém obchodě edelikatesy.cz.