Spodní prádlo Andrie vychází vstříc svým zákazníkům

První kolekce spodního prádla značky Andrie byla na trh uvedena v roce 1994 a od té doby sbírá stále více a více spokojených zákazníků. Jeho tajemství se ukrývá zejména v kvalitě a vstřícnému přístupu k zákazníkům reflektujícímu jejich potřeby a přání.

Sehnat opravdu padnoucí, vkusné a kvalitní spodní prádlo je občas docela oříšek. Vpřed se tlačí zejména levná asijská produkce, která ale ani v nejmenším nemůže uspokojit požadavky klasických slovanských tvarů. Pokud ale opustíme prostředí tržnic zjistíme, že přece jen máme z čeho vybírat.

Značka Andrie patří již přes 20 let k předním dodavatelům spodního prádla pro český trh. Soustředí se především na jednoduché a pohodlné střihy vhodné pro běžné nošení. Jednotlivé modely jsou šity přímo podle požadavků a přání skutečných zákazníků a to vždy s maximální péčí. Kvalitní podprsenky, kalhotky, košilky,  ale i pánské boxerky nebo funkční prádlo se vždy mohou pochlubit maximálním komfortem a pohodlím. Odborníci z firmy Andrie neustále vytváří nové modely za pomoci těch nejmodernějších materiálů vhodných pro výrobu spodního prádla, takže nabízený sortiment nikdy není nudný nebo jak by řekli znalci „demodé.“

Spodní prádlo pro všechny

Ve standardní nabídce značky Andrie naleznete i vtipné nebo roztomilé kousky, které můžete použít jako dárek nebo si díky nim jednoduše zpříjemnit společné chvíle. Pestré barvy a nápadité kombinace vnesou svěží vítr do jakéhokoliv šatníku.

Potřebujete-li svůj outfit oživit novými kousky, můžete si zároveň s padnoucím spodním prádlem pořídit i novou halenku, kalhoty nebo třeba módní doplňky z aktuálních kolekcí, navštivte e-shop Moda-pradlo.cz a vyberte si z široké nabídky oblečení pro všechny věkové kategorie za velmi příjemné ceny. Ty nejžhavější kousky najdete přehledně seřazeny v kategorii Novinky a chcete-li potěšit svou peněženku, nezapomeňte navštívit sekci Výprodej, kde k mnoha kouskům oblečení za báječné ceny získáte navíc i dopravu zdarma. A nedáte-li dopustit na nákup v kamenné prodejně, můžete se zastavit ve Vrchlabí na adrese Labská 195, kde vám bude k dispozici příjemný a ochotný personál.