Správa majetku a kontrola financí na jedničku

Toužíte po podnikatelských úspěších a chcete vyhrát nad konkurencí? Neustále se Vám nedaří udržet své finance a majetek pod kontrolou a to má neblahý vliv na Vaše podnikání? ZENRON je tu pro Vás s pomocí ohledně správy majetku a dohledem nad funkčností všech Vašich fondů a aktiv. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru ochrany majetku se řadíme mezi špičky. Pomůžeme Vám se založením a správou nadačního fondu, založením a správou investičního fondu, poradíme s daňovými otázkami, postaráme se o to, aby Vaše podnikání bylo v souladu se zákonem, a v neposlední řadě poskytneme compliance pooradenství.

 

Získejte přehled ve svém oboru

Již v dobách středověku se pokoušela šlechta ochránit svůj majetek a finance před možnou ztrátou nebo špatnou správou. Snažila se prostřednictvím zakládání svěřeneckého fondu a správy svěřeneckého fondu, aby zůstal majetek v držení rodu a nebyl ohrožen ničím a nikým zvenčí. Naše služby také zahrnují zakládání svěřeneckých fondů a jejich správu. Svěřte se do našich rukou a buďte nad věcí. Máme přehled o dění na trhu a díky praktickým zkušenostem a znalostem dobře víme, v čem spočívá tajemství úspěchu. Vyřešíme společně Vaše podnikatelské neúspěchy a pomůžeme Vám růst. Náš tým se skládá z mnoha odborníků, mezi něž patří právníci, účetní, daňoví poradci, auditoři, konzultanti a podnikatelé.

 

Váš úspěch, naše priorita

Naše rady nejsou pouze holé fráze. Doporučíme Vám jen to, co jsme sami vyzkoušeli a díky zkušenostem navrhneme vhodná řešení problémů. Poskytneme Vám compliance poradenství a objasníme možnost využití takzvané FIDUCIARY SLUŽBY, jež zahrnuje kompletní ochranu veškerých aktiv, buď od teoretické osoby, nebo celé organizace, jimž bylo postoupeno vlastnictví. Fiduciář je zodpovědný za blaho všech a má na starost jednat ve svém zájmu, ale i v zájmu druhého. Firemní fiduciary od ZENRON jsou opravdoví profesionálové. Díky bohatým zkušenostem se budou skvěle starat nejen o správu svěřeneckého fondu, ale i o založení a správu investičního fondu.