Ochutnejte ta nejlepší vína napříč světem!

Již od roku 2012 se společnost Alifea zabývá dovozem kvalitních vín a následným prodejem konečnému spotřebiteli. Prezentujeme především kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z Francie, Rakouska, Itálie a Německa. Mnohokrát jsme se již umístili na předních příčkách mezi dovozci kvalitních vín z celého světa. Za našim úspěchem stojí především zapálení do toho, co děláme, skvělý tým zkušených vinařů, sommeliéru a renomovaných odborníků, ale především úzký vztah se zákazníky. Nebojíme se s klidným svědomím říci, že budoucnost kvalitních vín je velmi pozitivní. Při výběru kvalitních vín z celého světa dbáme na přísnou a mnohdy dlouhodobou degustaci.

 

Zvýhodněné degustační sady

Chtěli byste ochutnat nové chutě vín, která ještě neznáte? V naší skvělé nabídce kvalitních vín najdete degustační sady, kde si můžete vybrat z mnoha druhů kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín za zvýhodněnou cenu. Velmi rádi Vám poradíme s výběrem a v případě zájmu i sestavíme Vaše vlastní degustační sady. Jestliže chcete, společně s přáteli, ochutnat nové chutě kvalitních vín, máte také jedinečnou příležitost zúčastnit se, ať už v pohodlí domova, nebo na našich degustacích vín, ochutnávek s následným výběrem toho nejvhodnějšího právě pro Vás. Využijte možnosti degustace vína přímo u Vás doma nebo v kanceláři jako skvělý dárek, anebo parádní oslavu!

 

Vynikající vína za bezkonkurenční ceny

Vysoká úroveň kvalitních vín je pro nás prvořadá, z toho důvodu prochází všechna naše kvalitní vína velmi přísným degustačním výběrem. Pro Vaši lepší orientaci ohledně kvality jsme v našem e-shopu označili vína hvězdičkami, jež vyjadřují náš názor na víno v poměru kvality a ceny. Patříte mezi opravdové milovníky lahodného moku, ale chtěli byste poradit s vhodným výběrem kvalitního bílého vína nebo kvalitního červeného vína ke zvláštní příležitosti? Neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Kvalitní víno potřebuje perfektní péči. Naše vína dovážíme v závislosti na počasí. Ve velkých vedrech nebo naopak extrémních mrazech jejich dovoz odkládáme, anebo využíváme speciální přepravu. Pokusíme se udělat vše proto, abyste byli maximálně spokojeni.