Stále nemůžete najít dobrou práci? Přidejte se ke společnosti Zepter!

Jak říká sám zakladatel společnosti Phillip Zepter, úspěch nepřichází sám o sobě, ale vždy za ním stojí obrovské množství usilovné práce, doba hledání a zkoušení.

Společnost Zepter International působí ve více než 40 zemích a prostřednictvím více jak 130 000 reprezentantů Zepter šíří svou misi zdraví a krásy. Právě jste narazili na skvělou pracovní nabídku. Společnost Zepter hledá nové reprezentanty a manažery do svých stávajících obchodních týmů po celé ČR.

 

Zepter = kvalitní spotřební zboží
Společnost Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje vysoce kvalitní spotřební zboží. Výrobky Zepter vynikají jedinečným designem a díky své promyšlené konstrukci se stávají neodmyslitelnou součástí Vašeho života. Tyto výrobky umožní Vám i Vašim blízkým žít delší a hlavně spokojenější život.

Tři způsoby spolupráce a je jen na Vás, který si zvolíte
Společnost Zepter International Vám nabízí celkem tři způsoby spolupráce. Můžete se stát buď obchodním reprezentantem, nebo manažerem, který již má svůj tým reprezentantů. Třetí možností je otevřít si vlastní regionální obchodní kancelář. Tato možnost je ale určena pouze pro zkušené manažery s vlastním týmem reprezentantů.

A jak si zvolit správný program? Zepter nabízí programy Home Art, Home Care a Medical. Podle toho, co Vás opravdu zajímá, co Vás baví a co se Vám líbí.

Home Art
Pokud máte rádi zdravý životní styl, zdravé vaření, potrpíte si na kvalitu, styl a eleganci při stolování a servírování, chcete pomoci lidem od přebytečných kil, pak se pro Vás hodí program Home Art.

Home Care
Pokud je Vaší prioritou zdravá a čistá domácnost bez prachu a alergenů, ale zároveň se vyhýbáte chemii, pak zvolte program Home Care, který se právě tímto zabývá!

Medical
Poslední program Medical má za cíl zdravotní prevenci, domácí léčení a přinášení úlevy od bolesti pomocí certifikované světelné biolampy BIOPTRON.

A co dělat v případě zájmu?
Pokud jste si vybrali svůj program a chcete pracovat pro firmu Zepter, pak stačí, když navštívíte oficiální stránky www.zepterprace.cz, vyplníte a odešlete kontaktní formulář. Nejpozději do 5 pracovních dní Vás budou kontaktovat specialisté z firmy Zepter. Není nic jednoduššího a Vy nebudete litovat!