Staňte se na chvíli pilotem, třeba vás to někam nasměruje

Přemýšlíte nad tím, že byste rádi vyzkoušeli vyhlídkový let? Toužíte již dlouho po tom si sami vyzkoušet, jaké to pilotovat letadlo nebo vrtulník? Nebo je to dokonce váš sen, ale nevíte, zda to zvládnete? Máte nyní jedinečnou možnost to zjistit!

 

Výběr je na vás

Vyberte si sami mezi vyhlídkovými lety. Odstartujte třeba u vyhlídkových letů Praha. Uvidíte z ptačí perspektivy, jak vypadá hrad Karlštejn, Velká nebo Malá Amerika – budou se vám zdát tak malinké. Prohlédněte si Pražský Hrad, Žižkovskou věž nebo Karlův most z okénka vámi zvoleného letadla či vrtulníku. Začínáme na letišti Letňany. Vyhlídkové lety Brno vás zase znova zvednou do vzduchu a vy máte jedinečnou příležitost vidět brněnskou přehradu nebo Macochu odjinud než ze země. Můžete si vybrat i romantický výlet pro sebe a svou lásku nebo noční variantu letu.

Dalším typem jsou vyhlídkové lety Ostrava. Spatříte Žermanickou přehradu nebo romantické Beskydy.

 

Podmínky pro začátek

Abyste mohli odstartovat jako pilot, nemusíte být žádným expertem v pilotování. Vezměte s sebou někoho z rodiny a předveďte mu vyhlidkove lety Praha, jak se patří. Na začátku absolvujete školení, dozvíte se vše důležité o palubních přístrojích, společně naplánujete trasu a budete si moci vyzkoušet, jak pevné máte nervy. Čekají na vás totiž situace, s kterými se občas musí řidič letadla vypořádat. Přistanete na několika letištích nebo se dokonce můžete dostat i do stavu beztíže.

 

Nejste omezeni pouze na Českou republiku

Vyrazte na vyhlídkový let nad Brnem. Navštivte Alpy na jeden den nebo odleťte na tři dny do Chorvatska, nezní to jako báječný nápad? Vybrat si můžete i tu možnost, že poletíte na vaši služební cestu letadlem. Pilotování můžete někomu i darovat! Vytvořte tak netradiční dárek v podobě poukazu pro vaše nejbližší.