Starosti s bezdrátovým obecním rozhlasem? Digitální rozhlas Dexon je levnější a spolehlivější.

Je spolehlivý, komfortní, umí Mp3 playlisty, hlášení, plánování, přehrávání odkudkoli ze světa, nepotřebuje baterie ani veřejné osvětlení, umí spojit pověřené obce kdekoli – takový je moderní  digitální rozhlas od firmy Dexon.

 

Byl jednou jeden obecní rozhlas…

Povíme vám krátký příběh, v němž se moderně smýšlející pracovníci doslova nadchli pro výhody  bezdrátového rozhlasu. Pověření zadavatelé, v našem případě nejčastěji pracovníci na obecním úřadu, jsou po všech stránkách nadšeni tím, že už nebude třeba „tahat dráty“ a ve své euforii tak sáhnou po na první pohled velmi výhodné variantě bezdrátového obecního rozhlasu. To ale ani trochu nevědí, jak trpký život plný starostí je poté čeká.

Murphyho zákon praví, že co se může pokazit, to se také pokazí – a to v tu nejnevhodnější chvíli. A bývají to právě VF jednotky, s nimiž bývají časté provozní problémy. Dále také akumulátory, které se musí pravidelně servisovat již od druhého roku provozu, což s sebou přináší mimo jiné i drahé výjezdy plošin. Tento servis je opravdu neúnosný nejenom po finanční stránce a ona „bezdrátovost“ za to rozhodně nestojí.

 

Příběh se šťastným koncem od Dexonu

Spolehlivým řešením je v tomto případě digitální obecní rozhlas od firmy Dexon, v němž se audio signál spolehlivě přenáší po drátech a maximálně jednoduše streamuje po Wifi i internetu. Jeho velkou výhodou jsou nízké provozní náklady a vysoká účinnost převyšující 85 %. Bez potíží zvládne také Mp3 playlisty a praktická automatická hlášení zdarma odkudkoli ze světa. Poradí si s ovládáním internetových rádií, umí komfortní a bezpečné ovládání z notebooku od starosty, který si doma právě užívá nedělní oběd, ale i z tabletu sekretářky, relaxující na své zasloužené dovolené, nebo ze starého počítače ředitele školy. Digitální rozhlas Dexon navíc umí spojovat malé vesnice s tzv. pověřenou obcí. Můžete se do něj telefonovat přes VoIP, ale především (a to hlavně) nevyžaduje složitou údržbu a je vysoce spolehlivý. Více informací najdete v e-shopu Dexon.cz.