bg_header_PP

Stěhování nemusí být pohroma

Vlastníte rozvíjející se firmu a máte pocit, že stávající prostory jsou jí už malé? Nebojte se přestěhovat a dopřát tak sobě i svým zaměstnancům dostatečný komfort pro další rozvoj. Stačí vědět jak na to a stěhování se rázem stane téměř hračkou!

 

 

Investice do stěhovací firmy se vyplatí

Prvním a zcela zásadním krokem je volba firmy, která váš majetek převeze na místo určení. Najmout si profesionály je vhodné i v případě, že stěhujete jen drobnou rodinnou firmu, která nevlastní objemný majetek. Na první pohled se zdá, že stěhováním svépomocí ušetříte značnou finanční částku, faktem ale je, že svou neodborností a nevhodným manipulováním si můžete způsobit velké škody.Na trhu existuje mnoho firem, které se na stěhování firem specializují. Pečlivě si projděte jejich nabídky a vyberte si tu nejlepší. Vodítkem vám mohou být reference již přestěhovaných společností.

Profesionální přeprava – záruka bezpečnosti

Nemusíte se obávat, že stěhování bude znamenat nekonečnou práci s pečlivým balením jednotlivých částí majetku. Právě naopak! Stěhovací firma vše udělá sama. Nejprve si odborně spočítá, jaký je reálný objem věcí, které chcete přestěhovat, a následně zajistí ty nejvhodnější přepravní obaly, nádoby i stěhovací vůz tak, aby vše přestěhovala v pořádku. Zkušení a vyškolení pracovníci přestěhují cokoliv – porcelánovými hrnečky počínaje a objemným technickým vybavením konče.

 

bg_header_PP

 

Čas jsou peníze

Další výhodou, kterou vám stěhovací firma nabízí je úspora času. Představte si, jakou dobu vám zabere, budete-li se stěhovat vlastními silami. Je velmi pravděpodobné, že po tu dobu budete muset pozastavit provoz vaší společnosti, což vám může způsobit značné ztráty. Stěhovací firma zvládne samotný proces balení a stěhování podstatně rychleji než vy a zároveň je schopna přizpůsobit se vašim časovým možnostem a firmu přestěhovat ve chvíli, kdy vás to bude „nejméně bolet“.

Stěhujte jen to, co opravdu potřebujete

Stěhování firem může být pro jejich majitele impulzem k protřídění veškerého majetku a vyřazení toho nadbytečného. Zbavte se jak nepotřebné elektroniky a nábytku, tak i zbytečných dokumentů. I s tímto úkonem vám kvalitní stěhovací firma může pomoci.


více na www.stehovanipraha.cz