Superpotraviny prospívají lidem i zvířecím mazlíčkům

Moderní doba nám mnoho věci značně ulehčuje, ale některé možná až příliš. Je tak snadné připravit si jídlo z polotovarů a rychle servírovatelných surovin, že často zapomínáme na to, jak to je v jejich případě s výživou. Naštěstí existují tzv. superpotraviny, které obsahují množství organismu prospěšných látek a dokáží tak vyvážit jejich nedostatek v běžném jídelníčku.

Mezi nutričně hodnotné potraviny patří například luštěniny v čele s cizrnou nebo amarant (semena laskavce), které díky obsahu kvalitních rostlinných proteinů dalece předčí běžněji používané obiloviny. Superpotraviny mají pro organismus velmi pozitivní přínos od prevence rakoviny až po zmírnění zácpy nebo působení prosti stresu a stárnutí. Ale neměli bychom při jejich konzumaci myslet jenom na sebe, i naši psí miláčci si zaslouží kvalitní a vyvážené krmení. A superpotraviny tomu mohou rozhodně pomoci.

 

Bizoní nebo lososí maso a skvělá chuť

Tak by šlo ve zkratce charakterizovat krmiva značky Taste of the Wild. Propracované americké receptury obsahují vše, co psi ke zdravému vývoji a spokojenému životu potřebují a nezáleží přitom na jejich rase ani věku. Kvalitní maso doplňují snadno vstřebatelné a kvalitní bílkoviny, které dodají psům potřebnou energii. Neskrývají se v obilovinách, jak je tomu u levných krmiv pochybné kvality, nýbrž v superpotravinách, například již zmíněné cizrně nebo amarantu.

Krmivo Taste of the Wild Appalachian Valley je vhodné především pro malá a střední plemena a jeho hlavní složkou je zvěřina a chutné jehněčí maso. Přirozená kořist psů je v tomto krmivu naporcována na malé kousky, které hýčkají zuby i bříška svých konzumentů. Psí gurmáni pak jistě ocení i nezaměnitelnou chuť a vůni zvěřiny, která v nich probudí dávno zapomenuté pudy. Každý pes totiž ve skrytu duše touží prohnat jelena nebo kachnu ve skrytém údolí Apalačských hor, tak mu to dopřejte.