Svou chatu si naplánujte nejlépe už teď v zimě!

Pokud je i vaším snem trávit svůj volný čas v klidu a vůni přírody, začněte jednat a to nejlépe teď v zimě. Díky nabídce Delta Svratka, s. r. o. si svůj sen o nové chatě může splnit vlastně kdokoliv. Stačí dvě základní věci – mít pozemek, na kterém bude nová chata stát a vybrat si z nabídky nádherných modelů dřevěných chat, které společnost nabízí. Proč chtít dřevěnou chatu právě od Delta Svratka, s. r. o.?

 

Zkušenosti pro vaši spokojenost

Delta Svratka, s. r. o. je společnost, která se řadí mezi přední výrobce dřevených chat v České republice. Za dlouhá léta své působnosti zrealizovala již celou řadu projektů, které i po několika letech vynikají krásou a odolností. Delta Svratka, s. r. o. se specializuje na realizaci dřevostaveb v podobě víkendových chat, ale umí také dřevěné zahradní či nářaďové domy, dále také prodejní stány, altány nebo pergoly. K jejich výrobě vždy využívá prvotřídní smrkové dřevo, které je známo svou vysokou odolností. Na dřevostavby od Delta Svratka, s. r. o. se proto můžete maximálně spolehnout.


     

 

Dřevěné a víkendové chaty mohou mít mnoho zajímavých podob

Víkendové dřevěné chaty nabízí společnost o síle stěny 28mm, 33 mm a 50 mm a na přání je možné dodat i stěny silné 70 mm. Síla podlahy je 19 mm nebo 28 mm a střecha je standardně dodávána o síle 19 mm. Zajímavostí je, že Delta Svratka, s. r. o. standardně nabízí chaty nezateplené – určené k letnímu pobytu, ale na přání je možné chaty i upravit, aby bylo možné je využívat celoročně. Všechny chaty mají samozřejmě dveře a počet oken se dá upravit podle přání zákazníka. Mezi velmi oblíbené modely patří víkendová chata ZORA, která má i dostatečně velkou čelní terasu nebo chata ALEXANDRA I s patrem a balkonem.


  

 

TIP – pokud si nevyberete ze standardně nabízených modelů, nevadí. Vybraný model si můžete nechat upravit zcela dle vašeho přání nebo si nechat udělat originální projekt.

 

Kompletní informace najdete na www.deltasvratka.cz