Zachyťte vaše sjezdařské umění na kameru

Zima už se pomalu, ale jistě, hlásí o slovo a dává nám jasně najevo, že zimní radovánky začínají. Oprašte tedy svoji lyžařskou výstroj a výzbroj, navoskujte běžky i sjezdovky a s chutí se vrhněte na svahy a do sněhem pokrytých polí a luk. A pokud se v lokalitě, kde se vyskytujete, sněhu příliš nedostává, vyrazte do zahraničí na hory.

 

 

 

Abyste získali ten správný požitek z jízdy na sjezdovkách, nechte si nejen nabrousit hrany lyží, ale hlavně si váš výkon natočte na sportovní kameru. A že nevíte, jak s ní během jízdy manipulovat? Jednoduše. Kameru si připevníte na helmu, zmáčknete tlačítko nahrávání a potom už se pouze budete oddávat požitku z jízdy. Kamera GoPro HD Hero3 je totiž malinká, lehká, avšak super výkonná. Díky ní nahrajete svou jízdu v té nejlepší kvalitě bez jakýchkoli ruchů a nežádoucích momentů. Získáte krásný ostrý obraz, kvalitní záznam zvuku a z videa budete moci vytvořit i uchvacující snímky. Večer svůj výkon můžete zanalyzovat a druhý den potrénovat chybné kroky ve vaší jinak dokonalé jízdě. Nebo si pohled na vaše sjezdování vychutnejte a užívejte si detailů, které vám při reálné jízdě unikají.

 

Sportovní kameru GoPro HD Hero3 zakoupíte u oficiálního distributora GOHD.cz na internetových stránkách obchod.gohd.cz. Společně s nákupem získáte jako pozornost triko zdarma. Na webových stránkách naleznete veškeré detaily týkající se parametrů a popisu funkcí sportovní kamery a naleznete zde i fotografie elegantních proporcí kamery.

Sportovní kamera na kolo, do auta, pro lyžování, plavání, parašutismus a jakýkoli jiný sport tvoří i ideální dárek pro sportovce. Ti s ní budou moci zaznamenat jakoukoli sportovní aktivitu z jejich vlastní perspektivy v té nejlepší kvalitě. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost, pořiďte si sportovní kameru a dokumentujte své jedinečné zážitky.