Tak tohle by potěšilo i vašeho muže

Ano, opětovně utekl rok od narozeninové oslavy vašeho muže a vy se tak musíte vydat na výpravu do nejbližšího obchodního centra pro originální dárek. Stop, o čem, že se to tady bavíme? Nejbližší obchodní centrum, kde společně trávíte velké množství času určitě neskrývá žádný dárek nebo nečekané překvapení.

Zapomeňte na tuto zbytečnou misi a věnujte pozornost této nabídce, která překvapí i vašeho partnera. Dárky pro muže k narozeninám je nutné vybírat jako muž. Zapomeňte na deodoranty, holící strojky nebo snad teplé ponožky. To jsou pánské dárky očima žen. Muži si ve své podstatě neumějí říkat o věci, které by jim udělaly radost, udělejte to za ně. A o co vlastně jde? O cestu za vysněným fotbalovým klubem.

 gift-1760870_960_720

 

Vstupenka a zájezd na Barcelonu

Fotbalový klub Barcelona patří k nejbohatším a nejnadupanějším týmům na světě. Jejich hra se podobá kouzelnému tanci, kdy míč odskakuje na jeden dotek od nohy. Záložníci číhají jako šelmy na svou příležitost. Jakmile se v obraně protihráčů objeví malá skulina, okamžitě posílají svou přesnou nahrávku nebo centr na forwarda. Zakupte si zájezd na jeden ze zápasů Barcelony a užijte si neskutečnou atmosféru na nejkrásnějším stadiónu světa. Dokážete si představit jeho výraz, když objeví vstupenku od FotbalTour ve svých rukách?

 

Vstupenka a zájezd na Bayern Mnichov

Bayern Mnichov je symbolem tvrdé defenzivní hry a skvělého držení míče. Hráči Bayernu Mnichov každým rokem dokazují, že patří mezi nejlepší na světě. Je to tým, který hraje do posledního hvizdu. Každá vteřina je cenným okamžikem pro mužstvo, v níž se dá otočit zápas. A teď si představte ty plné ochozy jásajících fanoušků.

Pískot, zpěv, chorály a adrenalin kolující v pomyslných žilách stadiónu vás doslova pohltí. Dopřejte si unikátní výlet se svým mužem do nitra pánské zábavy. Tohle bude bavit i vás a teď si sami odpovězte, jak vedle takového dárku budou vypadat ponožky s deodorantem?