Vysokozdvižné vozíky hnacím motorem moderní společnosti

Skladová a manipulační technika je ze současného hlediska mnohem důležitější, než tomu bylo kdykoliv před tím. Pokud plánujete i vy rozšíření podnikatelského potenciálu a usnadnění práce ve skladu, určitě se vysokozdvižný vozík stává hlavním symbolem prvotního kroku. Jejich flexibilita umožňuje využití nejen v logistice, ale také ve stavebnictví, lesnictví a všude tam, kde je zapotřebí manipulovat s těžšími břemeny.

Vysokozdvižný vozík se tak stává srdcem mnohých společností. Usnadňuje práci, zrychluje její průběh a šetří výrazný počet pracovních sil, kterých je velký nedostatek. Vysokozdvižné vozíky nejsou určené primárně do krytých hal s rovnou podlahou, ale i do náročnějšího terénu. Vždy je nutné se obrátit na seriózního prodejce.

 EFG_425k_el_vzv_v_nasadeni

Teleskopické vidlice

Vysokozdvižný vozík se velmi rychle přizpůsobí i náročnějším úkonům. V případě, že je náklad příliš daleko nebo pokládková plocha mimo dosah standardních vidlic, použijte výsuvné vidlice, které vám manipulaci v těžko dostupných místech usnadní.

Společnost ČEMAT poskytuje skvělé zázemí pro všechny majitele vysokozdvižných vozíků a nabízí jim obrovské množství kvalitního příslušenství jako jsou například vidlice nebo otočné kolečka na vozík. Rozšiřte si tak během několika málo okamžiků dosah vidlic v jakémkoliv směru. Využití naleznete především při nakládce kamionu z jedné strany. Ušetříte tak čas s přejížděním, čímž zrychlíte celkový odbyt materiálu.

 

Rozdělení teleskopických vidlic

Teleskopické výsuvné vidlice dělíme na vidlice s jedním válcem. Tento typ využijete především v regálových skladech s dvojitou hloubkou. Zatímco teleskopické výsuvné vidlice s dvěma válci se používají při nakládání a vykládání například kamionů nebo vlaků. Tradiční vidlice mají nosnost do 10,5 tun, ale dají se sehnat i s nosností okolo 30 000 kg. Výrobce samozřejmě nezapomíná ani na ultra tenké vidlice sloužící k šetrnější manipulaci s kartónovými paletami.