Tekuté řetězy zachrání váš automobil

Sněhová vánice zcela přirozeně navyšuje pravděpodobnost prokluzu při stoupání do vyšších oblastí. Nejhorší situace pak nastává ve chvíli, kdy jste na zledovatělé pozemní komunikací donuceni zastavit a následně se rozjet do kopce.

Ve své podstatě máte jen velmi malou šanci se opětovně dostat do běžného provozu. Nezbývá vám nic jiného, než vyskočit z automobilu a nasadit tradiční kovové sněhové řetězy. Každý řidič se však nemůže pochlubit takovou zručností, aby si je bez jakýchkoliv komplikací a pomoci nasadili. Možná pro vás máme revoluční řešení, využijte tekuté řetězy.

Tekuté řetězy a jejich aplikace

Krátkodobé zvýšení přilnavosti pneumatik může být v některých situacích rozhodujícím činitelem rozjezdu. Jakmile samotný záběr běhounů nestačí, jednoduše aplikujte tekuté řetězy a pokuste se s nevlídnými podmínkami zabojovat.

Při porovnání tekutého řetězu s klasickým ocelovým konkurentem jsou patrné výraznější výhody, které hrají pro první ze zmíněných pomůcek. Aplikace je na rozdíl od běžných řetězů mnohem snadnější a určitě se u toho nezamažete.

10013380911._._.o

Jak tekuté řetězy použít

Vezměte si tekuté řetězy a postříkejte s nimi přední kola. Následně trochu couvněte a postup opakujte. Přípravek musí nějakou chvíli odpočívat, než začne naplno fungovat. Stačí jen několik málo desítek vteřin a tekuté řetězy začnou okamžitě fungovat. Pokuste se pozvolna rozjet, ihned pocítíte hmatatelný rozdíl v otázce přilnavosti pneumatik k vozovce.

Tato pomůcka pro motoristy je skvělým nástrojem ve chvíli, kdy vše ostatní selže. Tekuté řetězy ocení především ženy, které se asi nebudou chtít zaobírat klasickým nandaváním ocelových řetězů. Využívejte moderní nástroje a vyhýbejte se tak nepříjemným komplikacím na cestách, která mají velmi jednoduché řešení.

 Nyní je koupíte i na http://www.druchema.cz/.