Televizní držáky a stojany – proč je nakupovat u odborníků?

Klasické televizní stolky se z našich domácností neodvratně vytrácejí. Nahrazují je mnohem praktičtější a prostorově úspornější řešení ve formě držáků a stojanů. Ty mohou bez potíží sloužit dlouhá léta, pokud je koupíte u renomovaného dodavatele, s širokou nabídkou od výrobců z celého světa.

E-shop drzakyastolky.cz patří na našem trhu ke specialistům již od roku 2008. Na jeho stránkách najdete nejkomplexnější sortiment stojanů  a držáků nejenom na televize, ale také na monitory, EET nebo celé televizní stěny. Na své si přijdou majitelé jednoho či dvou soukromých televizních přijímačů, ale i úspěšné firmy hledající zázemí pro pořádání interaktivních porad a konferencí.

Ve spolupráci se světovými lídry…

Za e-shopem stojí společnost Fiber Mounts s.r.o., která ve všech směrech dokáže držet krok s aktuálními trendy. Její vyškolení odborníci neustále sledují světové novinky a to nejlepší přinášejí i k nám. Fiber Mounts s.r.o. je autorizovaným prodejcem mnoha známých kosmopolitních značek v čele s takovými jmény jako je EDBAK, NB (North Bayern), Fiber Novelty, CHIEF nebo OMB. Díky přímému prodejními kanálu nejsou ceny držáků na TV ani dalšího zboží pro konečného spotřebitele navýšeny o žádné poplatky třetím stranám.

Váš nákup na e-shopu tak bude vždy maximálně výhodný a také  rychlý. Veškeré zboží je totiž skladem a dostupné nejpozději do dvou dnů. U standardního sortimentu držáků a stojanů na televize, ale i veškerého dalšího zboží se samozřejmě můžete spolehnout na kvalitní záruční i pozáruční servis a odbornou pomoc při výběru těch nejvhodnějších produktů. Stačí kdykoliv kontaktovat odborníky a nechat si doporučit vhodné modely.

Ať už vyhledáváte designové skvosty nebo jste zastánce minimalismu a téměř neviditelných držáků, z široké nabídky si určitě vyberete. Navíc nic nemusíte složitě skládat ani studovat nepřehledné návody. Stačí jednoduše připevnit držák do zdi nebo na strop, připojit televizi nebo monitor a užívat si doposud nepoznané variability a pohodlí.