Tip na vánoční dárek pro muže milující výzvy

Také už si lámete hlavu nad tím, čím na Vánoce obdarujete svoji drahou polovičku? Hledáte ten správný dárek pro vašeho bráchu anebo tátu? Je to vlastně jedno – ať už sháníte ten pravý dárek pro manžela, přítele, bratra, tatínka anebo dědečka, dárky pro muže se prostě vymýšlejí těžko. A obzvlášť ty, které nejsou jen užitečné a praktické, ale které obdarovávanému udělají pod vánočním stromečkem nefalšovanou radost. Darujte letos dobrodružný zážitek, na který bude obdarovávaný vzpomínat ještě dlouho.

Postavte muže před nějakou výzvu a sledujte, jak se se zápalem sobě vlastním pouští do díla a nepoleví, dokud není cíl překonán. Muži mají soutěživého ducha nehledě na věk a milují překážky, která je třeba pro dosažení cíle zdolat. A nic než úspěšný výsledek se nepřipouští! Ideální je, pokud se muži mohou o adrenalin a zábavu s někým podělit a zážitek sdílet s ostatními. Co letos některého pána ve vašem okolí překvapit nevšedním dárkem, po kterém zůstanou hezké vzpomínky navždy? Ten nejlepší dárek, který můžete druhému věnovat, je zážitek. Nejenže na začátku vzbudíte zvědavost a očekávání, ale také zajistíte vzpomínky, které jen tak nevyblednou. Rozhodně to alespoň platí o zábavné a dobrodužné hře TEPfactor.

 

Nejlepší dárek je nezapomenutelný zážitek

No schválně, který muž, v němž pořád ještě dřímá ten malý soutěživý kluk, by se netěšil z toho, že bude moci pokořit slavnou pevnost Boyard? V Česku totiž existuje obdoba této populární televizní soutěže – a dokonce nedaleko Prahy, v obci Chotilsko na Slapech. Pro soutěživé nadšence čeká za zdmi TEPfaktoru celkem dvacet pět jedinečných výzev, při kterých budou moci prokázat svoji sílu, statečnost, zručnost, trpělivost a logické uvažování. Celou dobrodružnou výpravu za pokladem ale nemůže pochopitelně zdolat jeden hráč. Je to týmová hra a o to je to celé lepší. Zážitek ze hry můžete s mužem sdílet vy anebo jeho přátelé, děti… Správný chlap si svůj tým vybere sám.

 

Pirátská jeskyně skrývá poklad

V zákoutích pirátské jeskyně je ukryto na dvacet pět úkolů, které se plní v několikačlenných týmech, minimum jsou dva hráči, maximum pět. Za každý úspěšně zdolaný úkol získáte jednu z dvaceti indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata si můžete vzít, kolik jen unesete. Hrát můžete, dokud vám budou síly stačit- platí se za odehrané minuty, nikoli hodiny. Obvykle hráči v útrobách jeskyně stráví od dvou do čtyř hodin. Nezáleží, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně – vyhraje ten, kdo vytrvá a boj nevzdá.