Známe řešení, jak ušetřit 30 % nákladů za teplo

Úsporná řešení za vytápění se dostávají do popředí zájmu všech majitelů rodinných domů. Není se čemu divit, protože i sebemenší snížení výdajů je v rodinném rozpočtu znát. Zimní sezóna je v plném proudu a dosavadní snahy o udržení energie v interiéru jsou u svého konce. Teď se ukáže, nakolik jsou vaše nová opatření účinná.

Existuje však ještě jedno zajímavé řešení, jak posílit svou ochranu a snížit výdaje až o celou třetinu. Představujeme vám důmyslný systém Magmarelax, jehož součástí je foukaná minerální izolace. Zaměřte se na svou střechu, strop i podlahy ve svém domě.

 

Izolace střech

Izolace střechy systémem Magmarelax je finančně dostupnou technologií pro všechny typy střešní konstrukcí rodinných i bytových domů. Nízkonákladová izolace se dá zhotovit i v těžko dostupných místech konstrukčního řešení a tam, kde nelze pro nosnost střechy využít jiný druh izolace. Foukaná minerální izolace je především lehká a lze jí aplikovat bez větších zásahů do konstrukce. Snížení výdajů je okamžité a návratnost opravdu rychlá.

 

Izolace stropu

Další ideální způsob vedoucí k úsporám představuje izolační hmota Magmarelax, která se aplikuje do půdních meziprostor popřípadě dutin. Foukaná minerální izolace zajistí neproniknutelnou bariéru v místech s nejvyšší naměřenou hodnotou celkového úniku tepla. Z vytápěných místností stoupá teplý vzduch vzhůru a pokud mu v dalším úniku nezabráníme, pronikne bez dalšího užitku stropem pryč. Foukaná minerální izolace se aplikuje hadicí do požadovaného místa během tří hodin a bez omezení chodu domácnosti či nepořádku vám ještě téhož dne začne šetřit peníze.

 

Izolace podlahy

Systém významné české společnosti IP Polná je ideálním řešením pro všechny rodinné domy s půdním prostorem. Nejen, že získáte úsporné a moderní řešení nabízející snížení nákladů za vytápění až o 30 %, ale zároveň zachováte užitné vlastnosti daného prostoru.

Stropní systém Magmarelax je tvořen specifickou konstrukcí z nášlapné vrstvy z OSB desek na pero a drážku, která se dalšího dne vyplní minerální vlnou. Půda je zachována k dalšímu využívání. Díky skvělým vlastnostem izolace, získají prostory půdy optimální klimatické podmínky k vytvoření obytného prostoru.

V případě, že vás systém Magmarelax zaujal, navštivte pro více informací internetové stránky poskytovatele služby na webové adrese www.mojeizolace.cz.

Využít lze i bezplatné linky společnosti na čísle 800 100 533, kde po domluvě získáte obhlídku domu, vyhodnocení stavu, návrh řešení a nezávaznou kalkulaci zdarma.