Foto2

Trápení s aftami dětí i dospělých vyřeší tenkovrstvá náplast After

Na trhu je nyní úplná novinka v léčbě aft, tenkovrstvá náplast After, která dokonale přilne na postižené místo a okamžitě hojí.  Velkou výhodou je, že náplast mohou používat i děti od čtyř let, které na afty často trpí.

 

 

 

 

„Za nejlepší způsob hojení se dnes považuje tzv. vlhké hojení. Znamená to vytvoření takových podmínek, při kterých mohou buňky imunitního systému nejlépe rekonstruovat poškozené tkáně. Tento způsob hojení lze úspěšně využít i v případě aft, kdy se při použití speciální náplasti vytvoří na aftě tenká gelová vrstva“, komentuje aktuální postupy léčby aft dermatoložka MUDr. Monika Arenbergerová, PhD.

Hygienické a snadno použitelné náplasti After jsou zcela novým řešením, které přináší okamžitou úlevu a urychlují hojení.

Náplast funguje na principu ochranné vrstvy, která obsahuje tři aktivní hojivé složky, které přispívají k léčbě i tlumení bolesti. „Náplast After je vhodná k léčbě všech věkových skupin včetně dětí od čtyř let pod dohledem dospělých. Svou jedinečnou technologií tak představují zásadní průlom v léčbě aft“, říká MUDr. Monika Arenbergerová, PhD.

Foto2

Tenkovrstvé náplasti After se jednoduše aplikují a samovolně přilnou k aftě. Po jedné až třech hodinách, podle množství slin, se náplast v ústech samovolně rozpustí, ale ochranná vrstva s hojicími účinky na aftě zůstává. Aplikace může být po několika hodinách podle potřeby zopakována. Každá náplast je hygienicky zabalena.

„Rozpustná náplast After využívá aktivní vlastnosti kyseliny hyaluronové, která napomáhá k obnově ústní tkáně. Druhou složkou náplasti je výtažek z kůry kořenovníku obecného, který vytváří nepropustnou vrstvu na zasaženém místě. Celulóza dotvoří silnou ochrannou bariéru, která umocňuje účinek léčby a zároveň funguje jako zábrana mezi citlivou aftou a ostatními částmi ústní dutiny. Tím se zabrání bolestivému kontaktu afty například s jídlem,“ vysvětluje působení aktivních složek MUDr. Monika Arenbergerová, PhD.

Rozpustné tenkovrstvé náplasti na afty After jsou volně prodejné v lékárně. Jedno balení obsahuje 8 kusů náplastí. Doporučená cena balení je 245 Kč.

 

www.afterremesense.com