Tři tipy pro překrásné beauty léto

Každá žena chce být u vody krásná a obligátní hubnutí do plavek často stačit nemusí. Ukážeme vám, jak zatočit s drobnými nedostatky, které však dokáží naší kráse zasadit pořádný políček! Podíváme se na zoubek nevzhledným kožním výrůstkům, zažloutlým zubům a i nebezpečné mykóze nehtů na nohou i na rukou.

 

Nevzhledné výrůstky nemusí být neškodné

Na zdravé kůži se žádné výrůstky nevyskytují. Takovou však má jen málokdo z nás. Ve skutečnosti lze na jejím povrchu nalézt především:

  • fibromy (slizniční výrůstky)
  • stařecké bradavice
  • hemangiomy
  • xanthelasma
  • syringomy
  • mílie

Může jít o zcela neškodné typy, ale také o počátek zhoubného kožního nádoru. V žádném případě se proto nepokoušejte odstranit tyto entity svépomocí. Svěřte se raději odborníkům a vsaďte na nejnovější metodu s názvem evaporace, která dokáže odstranit kožní výrůstky díky CO2 laseru.

 

Nehtová mykóza vás omezí v aktivním stavu i při léčbě

S plísněmi nehtů se během svého života potýká snad každý z nás. Věděli jste však, že je s jejich léčbou třeba začít co nejdříve, protože některé podávané léky znamenají příliš velkou zátěž pro vaše játra? Úspěšná léčba se tedy neslučuje s obrážením večírků a večerních grilovaček, což je před letní sezónou velmi nepříjemná zpráva.

Nemusí to však platit ve chvíli, kdy začnete léčit mykózu nehtů kombinací účinných ale šetrných tablet, doplněných moderní laserovou metodou péče o postižená místa. Proti nežádoucí nemoci tak bojujete hned na dvou frontách, za což vám vaše zdraví zaručeně poděkuje.

 

Žluté zuby nejsou IN

Posledním důležitým bodem krásy je rozhodně úsměv. A testované bělící pásky umí vrátit zářivou bělost i tam, kde byste to už nečekali. Roky pití kávy, kouření nebo užívání léků tak zmizí během velmi krátké doby. A vy se můžete opět usmívat na celé kolo úplně bez překážek.