Tyčový mixér se v kuchyni neztratí

Zkuste si vybavit, kolik jednotlivých činností musíte udělat, než uvaříte oběd pro rodinu. Nejčastěji to bude krájení, míchání, strouhání a mixování. A k tomu potřebujeme mixér.

 

Mixujte bez čekání

Říká se, že to, co nemáte přímo na lince, ale schované ve skříňkách pod ní, upadne v zapomnění. Je na tom kus pravdy, často raději vše uděláme ručně, než abychom vyndavali a skládali velký mixér kvůli dvěma porcím polévky nebo pyré. Pokud máme malé děti, bez různých přesnídávek a mixovaných příkrmů se neobejdeme, i tak ale chceme čas strávený nad jejich přípravou zminimalizovat. Velké a těžké mixéry mají v kuchyni své místo, velmi často ale potřebujeme jen něco rychle rozmixovat a ideálně přímo v hrnci, abychom nemuseli špinit další nádobí. Mnohdy si tak raději přípravu jídla rozmyslíme, než abychom se trápili s dlouhou přípravou potřebných přístrojů a na konci vaření ještě museli složitě řešit jejich umývání.

 

Malý pomocník

Proto v kuchyni hrají prim malí a šikovní pomocníci, kteří jsou vždy po ruce a jejich použití je rychlé a snadné. Také tyčový mixér Orava je připraven k práci kdykoli to potřebujete, jednoduše ho ponoříme do misky, hrnku nebo hrnce a zapneme. Žádné přelévání polévek nebo zeleniny do mixovacích nádob a zbytečné špinění dalšího nádobí, tyčový mixér použijete přímo tam, kde je potřeba. Nerezová pracovní část je vhodná i do horkých polévek nebo tekutin, k lepšímu výsledku pomáhají dvě rychlosti plynule regulujcí výkon mixéru. Ergonomický design vypadá dobře na pohled a skvěle padne do ruky. Tyčový mixér nemusíte využívat jen pro rozmixování pyré, kaší a polévek, ale také na sekání bylinek, sýrů nebo zeleniny. Ovládání je stejně jednoduché, jako čistění, stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou.

Tyčový mixér je praktický pomocník, který se vejde do každé, i té nejmenší kuchyně a ušetří vám spoustu práce i času.