Když chybí peníze, aneb půjčte si s odměnou!

Ani když se smůla lepí na paty, nemusí být štěstí na hony vzdáleno. Důkazem toho je půjčka, která dokáže v případě nesnází okamžitě a intenzivně pomoci ve finanční tísni a navíc svého klienta ještě obdaruje. A kdo by neměl rád dárky? Nejenže potěší, ale mohou být i užitečné.

Nebankovní společnost TOMMY STACHI, která má více než 15letou tradici s poskytováním půjček, nabízí finanční injekci, která dokáže vykrýt dočasný nedostatek cash flow a zároveň za půjčení poskytnout odměnu. Nejen v podobě až 100% vrácených úroků zpět, ale nyní lze ke každé půjčce získat voucher v hodnotě 500 Kč na nákup v internetovém obchodě MALL.CZ.

 

Jak získat odměnu?

Odměna za půjčku je příjemným bonusem, který se v každé době cení. Vezměte si půjčku, uhraďte řádně a včas první splátku, vyplňte a odešlete formulář na zaslání odměny a užijte si svou odměnu v hodnotě 500,- Kč. Za darovanou pětistovku si můžete na portále MALL.CZ koupit něco pro radost nebo cokoliv z užitečného zboží, které byste dnes v zavřených obchodech sháněli marně.

Obecně řečeno, na půjčku dosáhne každý, kdo spadá do kategorie zaměstnanec, živnostník nebo důchodce a má prokazatelný měsíční příjem alespoň 10 tisíc korun, není na něho uvalena exekuce nebo není v insolvenci, nemá bydliště na Obecním nebo Městském úřadě a disponuje bankovním účtem.

Akce platí pro půjčky sjednané v období od 1. 2. 2020 až do 30. 4. 2020 a mohou ji využít jak noví zákazníci, tak i stávající klienti.

 

Je to snadné!

Stačí vyplnit interaktivní formulář na webových stránkách a půjčku vyřídit online přes Klientské centrum. Půjčku lze vizualizovat na on-line kalkulačce, která se odrazí od výše splátky a požadované délky splácení a transparentně vypočítá měsíční splátku, úrok, RPSN a finální sumu, kolik klient zaplatí.