U žen bodují červené kožené peněženky

Červené peněženky jsou dnes velice populárním a často vyhledávaným módním doplňkem. Podle několika provedených průzkumů touží po červené peněžence až dvě třetiny žen. Ostatní barvy se umístily v těsném závěsu právě za červenou variantou. Červená barva, jak by se mohlo zdát, již není jen výsadou dam, ale získává si oblibu i mnoha mužů. Pravdou je, že červená je velice výrazná barva, avšak rozhodně to není jediný důvod, proč si získala oblibu tolika dam a slečen.

Pravá kůže je první volbou

Pokud jde o volbu materiálu, tak jednoznačně vedou kožené peněženky z pravé kůže. Kožená peněženka je totiž zárukou vysoké odolnosti a dlouhotrvající kvality. Dámská kožená peněženka je navíc typická svým elegantním vzhledem a svoji nadčasovostí. Kromě toho je každý kus originál a vydrží dlouhou dobu. Totéž platí i v případě, že se jedná o pánskou koženou peněženku.

Luxusní dojem

A jaký je hlavní důvod, proč ženy volí právě červenou peněženku? Pro většinu žen je to dojem luxusu, který červená barva přináší. Červená dámská kožená peněženka je správnou volbou pro důstojnou reprezentaci. Navíc díky její výraznosti se stane žena rázem středem pozornosti, kdykoliv svoji peněženku vyndá z kabelky. U kožených peněženek ženy oceňují také jejich praktičnost a elegantní vzhled.

Červená peněženka přináší peníze

A proč byste si měla vybrat i vy červenou koženou peněženku? Ať už jde o její luxusní dojem, odolnost nebo právě pro více peněz v peněžence. Říká se, že červené peněženky přináší štěstí a drží se v nich peníze. Tato moudrost vychází ze samotného učení feng shui, o kterém určitě slyšel každý. Pokud tedy chcete přitáhnout peníze, pak je červená peněženka tou nejlepší volbou. A to přece stojí za vyzkoušení. Širokou nabídku kožených peněženek červené barvy naleznete na e-shopu rodinné firmy Špongr.