Učiňte zadost předsevzetí a zateplete svou nemovitost ještě dnes!

Také se smutně díváte z okna na sychravé počasí a máte obavy, jak bude letos vypadat faktura za topení? Slíbili jste si, že letos už s tím určitě něco uděláte, ale nějak vám nezbyl čas a energie? Představíme vám zcela jednoduchý systém, který sníží úniky tepla ve vaší domácnosti až o celých 30% a přitom ho můžete nechat realizovat kdykoli – třeba i uprostřed topné sezóny při běžném chodu domácnosti.

Celé tajemství se skrývá v pochopení základů fyziky. Jednoduše řečeno – teplý vzduch stoupá vzhůru ke stropu a potom se neužitečně vytrácí stropem a střechou spolu s teplem, které nese. Když mu ale do cesty položíte vhodnou překážku, únik mu znepříjemníte. Proto je tepelná izolace stropů perfektním řešením do každé domácnosti, která nechce – jak se říká – jen tak zbůhdarma topit pánu bohu do oken, jak říkaly naše babičky.

 

Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® jako účinné, rychlé a především levné řešení

Zateplování nové generace má k původním polystyrenovým deskám opravdu daleko. Určitě jste viděli takto zateplené stropy, v jejichž rozích se srážela voda a následně vytvářela plíseň. Ale to už je minulost. Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® dokáže stropy zateplit mnohem efektivněji a rychleji. Zateplování netrvá déle než jeden pracovní den, nevzniká při něm téměř žádný nepořádek ani nepříjemný hluk a není nutné ani omezovat zcela běžný chod domácnosti. Šetřit začínáte okamžitě po dokončení stavebních prací. Po dokončení izolace stropu se pocitová teplota v místnosti zvýší asi o 5°C a to už je znát. Velkou výhodou je i velmi nízká cena, díky které je návratnost investice opravdu krátká.

 

Zateplení z rukou zkušených odborníků

S foukanou minerální izolací stropu už více jak 20 let pracuje společnost IP Polná. Díky více než 19 tisícům zateplených objektů se řadí mezi opravdové odborníky v oblasti úspor energií. Vyškolený technický poradce ušije na míru řešení každému stavebnímu objektu s přihlédnutím k jeho dispozicím a potřebám.

Stačí zaslat bezplatnou a nezávaznou poptávku a za několik málo dní vás navštíví poradce, který opět zcela zdarma navrhne to nejlepší řešení a propočítá náklady i předpokládanou návratnost stavebního řešení. Už zas deset dní od odeslání poptávky můžete ve svém domě uvítat tým šikovných izoláterů, kteří vše bezchybně zvládnou za méně než jeden pracovní den. Žádného nepořádku ani hluku se bát nemusíte, žádný nebude.

Výhody foukané minerální izolace MAGMARELAX® navíc oceníte i v jiných částech roku. Účinně brání přehřívání a také srážení vlhkosti a vzniku plísní, což ocení hlavně domácnosti s astmatiky a alergiky. Nečekejte a začněte úspory za energie řešit ještě dnes a navštivte webové stránky www.mojeizolace.cz nebo zavolejte na bezplatnou telefonickou linku 800 100 533. Na jaře pak budete fakturou za vytápění mile překvapeni.