Autorádio – skvělý přítel na dlouhé cesty

Dlouhé cesty v autě mohou být někdy dost únavné. Pokud i vy máte povolání, ve kterém často sedíte za volantem nebo vás řízení zkrátka baví, pořiďte si dobrého parťáka na cesty, který vás udrží ve střehu a dobije energii. Autorádio Orava AR 121 je vám zpříjemní každou cestu a přehraje vaše oblíbené písničky pro pohodlné cestování.

Výstřižek

Určitě to znáte – jedete na dovolenou s malými dětmi, které neustále křičí nebo se tahají o hračky. Zkuste jim příště nahrát jejich oblíbené pohádky na USB disk, který autorádio Orava AR 121 podporuje, a uvidíte, že budou rázem potichu a zaposlouchané do písniček a pohádek. Maximální výstup autorádia je 4 x 25 W a nabízí uživateli opravdu mnoho funkcí. Jedněmi z nich jsou USB rozhraní pro připojení flesh disku, na který si můžete nahrát vše, co byste v autě rádi poslouchali. Rádiové stanice, které si samozřejmě pomocí FM tuneru můžete naladit, a které však patří mezi vaše favority, si můžete uložit, abyste je příště nemuseli znovu dlouze hledat. Celkově si do vnitřní paměti můžete uložit až 18 rádiových stanic!  Autorádio Orava AR-121 nabízí také čtečku paměťových karet SD/MMC. Využít můžete i AUX IN konektoru k připojení externího zařízení. Pro komfortní ovládání zvuku můžete využít i multifunkční dálkové ovládání.

 

Autorádio AR-121 přehrává hudbu ve formátu MP3 a WMA. Chlubit se autorádio může i RDS systémem s funkcemi AF, TA a PTY. Rádio je plně odnímatelné, díky tomu si jej můžete si vzít s sebou při opouštění auta. Chtěli byste také autorádio plné výhod? Pak běžte na www.orava.cz a vyberte si autorádio AR-121 za pouhých 1 099 Kč!