35650450 - big up-to-date apartment with white couch

Úklidová firma, která precizně myje okna. Výškové práce Praha

Jsem žena na mateřské dovolené. Mám dvě malé děti, takže se doma opravdu nenudím. Manžel chodí do práce a vrací se z ní docela unavený, a proto tedy obstarávání celé domácnosti padá jen na mě. Starám se o děti, vařím, uklízím, peru, žehlím apod. Nezdá se to, ale když se to dá všechno dohromady, tak je toho opravdu hodně. Jediné, co mi vždy dělalo vrásky na čele, jsou okna. Už byla delší dobu zanesená prachem a celkově velmi špinavá. Díky tomu, že jich máme na domě opravdu hodně, tak jsem se k jejich mytí vždycky dlouho odhodlávala.

Jednoho dne jsem se rozhodla, že si to ulehčím a tuto práci přenechám někomu, kdo tomu opravdu rozumí, ví, jak na to a udělá to kvalitně. Hledala jsem na internetu nějakou schopnou úklidovou firmu. Podle recenzí a ohlasů ze strany zákazníků mi vyšla nejlépe firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Firmu jsem tedy ihned zkontaktovala. Její pracovnice byla velice milá, ochotně mi všechno vysvětlila a hned jsme se domluvily na termínu realizace mé poptávky. Také mi vypočítala i přibližnou cenu služby. Už tento přístup mě velice potěšil.

V daný termín se pak dostavili pracovníci A SERVISU. Přijeli opravdu na čas a prošli si dům, aby zjistili, kde začít a jak postupovat. Následně se pustili do práce. Bez přestávek myli okno za oknem. Jejich práce byla rychlá a precizní. Bylo vidět, že opravdu ví, co dělají. Okna pečlivě umyli a dokonale vyleštili. Nepoužili však žádné leštící přípravky, což mě zarazilo, ale pouze jen 100 % bavlněnou plenu, po které nezůstaly na oknech žádné šmouhy či tahy po leštění.

Byla to opravdu kvalitně odvedená práce, za kterou jsem navíc ani nemusela sáhnout hluboko do kapsy. Firmu A SERVIS mohu vřele doporučit, jak po stránce kvality nebo ceny, tak i v přístupu a profesionalitě jejích zaměstnanců.

Čistění koberců je potřeba svěřit odborníkům. Čištění koberců strojovou metodou Praha

Pracuji jako vedoucí v jednom nejmenovaném obchodě jednoho obchodního domu v Praze. Naše prodejna potřebovala kompletně vyčistit podlahy i koberce. S firmou, kterou na čištění koberců, zajišťoval obchodní dům, jsme ale nebyli moc spokojeni, a tak jsme se rozhodli domluvit si vlastní.

Na doporučení z jiné prodejny jsem pak zavolala firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Komunikace po telefonu byla velice příjemná. Pracovnice firmy se snažila co nejvíce přizpůsobit našim požadavkům a přáním. Domluvili jsme si čištění koberců hned na další týden. Pánové z A SERVISU přijeli i se svou vlastní technikou a chemií. Ptala jsem se, jakou metodou čištění se zabývají, a to proto, abych měla srovnání s předchozí firmou.

Dozvěděla jsem se, že metoda, kterou používala předchozí firma, je sice levná varianta čištění koberců, ale rozhodně není tolik účinná, jako čištění, které provádí A SERVIS.

Nečistoty, které jsou hluboko v koberci tato extrakční metoda nedokáže pořádně odstranit, a tak mohou vznikat na kobercích fleky. A SERVIS využívá nejkvalitnější strojové čištění koberců kotoučovým strojem, a proto jsou výsledky znatelně lepší. Koberce jsou zároveň zbaveny i roztočů a jejich celkový vzhled je oživený.

 

22133141 - interior of brand new fashion clothes store

S prací A SERVISU  jsme byli velmi spokojeni, obzvláště po předchozích špatných zkušenostech. Zaměstnanci byli navíc ochotní a milí. Rozhodla jsem se, že jejich dobré jméno musím šířit dál a to nejen mezi ostatní prodejny. Domluvila jsem se proto s vedením, že si tuto firmu budeme zvát na čištění pravidelně, a že by bylo dobré jejich servis zajistit pro celou síť našich prodejen. Je to firma, která má dlouhodobou tradici, individuální přístup a skvělé ceny, které odpovídají kvalitě provedené práce.