10 věcí, které nikdy nechcete zažít aneb Desítka je nejhorší

Znáte to, probudíte se uprostřed noci hrůzou zpocení poté, co se vám zdála noční můra. Rozsvítíte a ujistíte se, že to byl jen špatný sen. Rázem se vám uleví a oddychnete si, že v reálném světě je vše v pořádku. Někdy se nám ale noční můry ze snu dějí v reálném životě. Pojďme se podívat na deset věcí, které nechcete nikdy zažít.

 

Nemít signál ve výtahu

Jako z hororového filmu je scénář, kdy v parní letní den vypnou proud a vy se zrovna nacházíte ve výtahu. Okýnkem vidíte betonový pás, který vás ujišťuje, že jste v mezipatře. To nejhorší zjištění vás teprve čeká – SOS tlačítko výtahu nefunguje a na mobilu nechytáte signál.

 

Poslat zprávu nesprávné osobě

Stalo se vám někdy, že jste poslali zprávu špatné osobě? Manželce/manželovi místo milenky/milence: „Už jsem na cestě, lásko!“ Když jste zrovna tvrdili, že jdete na pivo s kamarády. Šéfce/šéfovi místo kamarádce/kamarádovi: „V pátek mám pohovor na skvělou pozici“. To se nemělo stát!

 

Neodletět na dovolenou

Těšíte se na dovolenou a balíte si poslední věci do kufru v předvečer odletu do exotického ráje. Když ani po několika hodinovém hledání nenajdete pas, uvědomíte si, že jste ho opravdu ztratili.

 

Nemít na zaplacení v restauraci

Není nic horšího, než když chcete udělat dojem a pozvete někoho na večeři. Řeknete si o účet a chcete zaplatit kartou. Vrchní vám ale po neúspěšném pokusu o transakci oznámí, že na účtu nemáte prostředky.

 

Mít vybitý mobil

Jsou situace, kdy opravdu nechcete, aby se vám vybila baterie mobilu. Nejhorší je, když se ta potvora vypne, když si potřebujete zavolat taxi, když potřebujete dojít do cíle pomocí GPS nebo nedej bože zavolat pomoc.

 

Nemoci odemknout auto

Je zima jak praští a blížíte se k autu, kde se zahřejte a dojedete v klidu domů. Snažíte se odemknout, ale nejde to. Zámek je zamrzlý.

 

Najít prázdnou rolku

Znáte to, chytne vás to venku a vy prostě musíte na toaletu. Poté, co si ulevíte vy i vaše střeva, sáhnete po roli toaletního papíru a ouha.. papír došel. To opravdu nechcete!

 

Zaspat důležitou událost

Říká se tomu smůla, když vám nezazvoní budík zrovna v den, kdy vás čeká výjimečná událost jako je pracovní pohovor, důležitá zkouška nebo první den v práci. Žádná omluva nemůže napravit tuto nepříjemnou situaci.

 

Odhodit nedopalek z auta

Klidně se to může stát. Kouříte si v autě a bezmyšlenkovitě vyhodíte nedopalek z okýnka. V tu ránu vám dojde, že stojíte na benzínové pumpě.

 

Vyprat výherní sázenku

Představte si, že zjistíte, že byla vylosována všechna čísla, která jste vsadili do loterie a jste milionář! Hledáte výherní tiket a po hodině jej naleznete v kapse vypraných kalhot. Samozřejmě nečitelný a znehodnocený. Jaká katastrofa, znovu musíte do práce!