29879991 - interior tearoom in morocco, africa

Úklidová firma, která ví jak na to!

Vlastním čajovnu v Brně a téměř všechen prostor je pokryt koberci, dokonce i stěny. Čas plyne, počty návštěvníků stoupají, koberce jsou čím dál více zašedlé a občas se najde i nějaká ta skvrna. Jednou za půl roku nechávám všechny koberce čistit strojově. Už dlouho spolupracuji s jednou firmou na čištění koberců, ale musím přiznat, že s jejich výsledkem jsem nikdy nebyl úplně spokojen. Určitě to vypadá lépe než před čištěním, ale některé skvrny prostě zůstávají.

Nedávno jsem byl na návštěvě u známých, kteří mají doma několik koberců a byl jsem ohromen, jak nádherně vypadaly. Ptal jsem se, zda jsou nové, byly tak zářivé a načechrané… Dali mi kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která jim nedávno koberce čistila. Neváhal jsem ani minutu a ihned tam zavolal, nenechal jsem se odradit ani cenou, která je malinko vyšší než u konkurence.

Firma A SERVIS LIPKA používá metodu strojové čištění rotačním kartáčem. To pro mě byla novinka. Předešlá firma používala pouze extraktor. Možná proto nebyl výsledek úplně perfektní.

Poté, co byla odstraněna napěněná chemie, koberce viditelně zazářily. I na omak byly koberce úplně jiné, jakoby nadýchané. Skvrny, které předchozí firma neuměla odstranit, zmizely. S výsledkem jsem byl velmi spokojen. Předchozí firmu jsem si už vyškrtl ze seznamu.

I někteří pravidelní zákazníci čajovny se ptali, jestli ty koberce nejsou nové. Musel jsem se smát, protože i já to tu občas nepoznávám. Firmě A SERVIS LIPKA děkuji za perfektní servis a zanedlouho se budu opět těšit na spolupráci.

Generální mytí oken s dokonalým výsledkem!

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální úklidové služby a také generální mytí oken bytu, domácnosti, rodinných domů a firem v Brně.

34823387 - cleaning windows with special rag

Mytí oken se provádí zásadně bez jakýchkoliv možných leštidel. Ze zkušeností víme, že po zaprášení leštidlo vystoupilo a byly vidět mapy po leštění. Proto firma používá trik suchého leštění, ke kterému je použita pouze 100% bavlněná plena.

Okno se umyje vodou a je setřeno kvalitní gumovou stěrkou a po zaschnutí se pouze takto na sucho přeleští.

Nachází-li se výlohy nebo okna ve výškách, je A SERVIS vybaven hydraulickým ramenem a  horolezeckou technikou. Zaměstnanci firmy jsou kvalifikování držitelé platných licencí.

Firma nanáší i novinku, tzv. GLP, jde o dvoufázovou, hydrofobní nano technologickou impregnaci. Tato impregnace vytvoří na skle nano vrstvu, která má ochranný účinek proti vodě a jakékoliv špíně a na takto ochráněném skle dojde ke shlukování vody se špínou a ta je následně odváděna ve tvaru „kuliček“ samospádem nebo pomocí větru.

Dále firma provádí výškové čištění, mytí, odmaštění, odprašování log, prosklených průčelí, fasád, skleněných výtahů, balkónů, lodžií, zimních zahrad, celoplošných oken, skleníků, prosklených stropů, světlíků, světelných reklam, skleněných fasád výškových budov, skleněných střech, stříšek, skleněných portálů, pylonů, banerů, solárních panelů, sendvičových, kazetových, plechových plášťů, opláštění fasád, stěn hal, budov, objektů, čištění ve výšce rozvodů, stěn, stropů nad výrobní, prodejní a skladovací plochou.

Nabídka služeb je opravdu široká a výsledky jsou vždy perfektní. Na profesionální úklidové služby volejte A SERVIS LIPKA.