Uklizená kamna, krb i podlaha

Také nenávidíte popílek rozvířený po celé místnosti? Když vezmete smetáček a lopatičku a snažíte se vymést jemný popel z kamen či krbu, neubráníte se rozvířeným částečkám popela ve vzduchu, které se dostanou kamkoliv. Proto je lepší popel vysávat a tím tomu zamezit.

Pomůže vám multifunkční vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace (doporučená cena 3590 Kč). Tento kompaktní a všestranný přístroj určený na suché nečistoty a popel disponuje 1200 W turbínou s vysokou a dlouhotrvající sací silou. Vybaven je jedinečným filtračním systémem, který se skládá z plochého skládaného filtru a filtru na hrubé nečistoty, s jehož pomocí odsajete snadno a účinně velké množství popela kolem krbu.

Zkosená ruční trubka nabízí optimální pracovní komfort a vysaje nečistoty v rozích a na těžko dostupných místech. O praktičnosti vysavače vás přesvědčí speciální prostor určený k úspornému a rychlému uložení kabelu i ostatního příslušenství. Součástí je rovněž podlahová hubice vhodná pro čištění tvrdých ploch i podlahových kobercových krytin. Spolu s vysoce kvalitní pochromovanou sací trubkou můžete vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace použít i jako plnohodnotný suchý vysavač na jakékoli plochy.

S tímto vysavačem velmi pohodlně vysajete i popel z grilu nebo kamen. Více informací naleznete na www.karcher.cz a na blogu www.svetcisteni.cz