Úleva po celém dni v práci

Autorizovaný prodejce Aforjet nabízí všem potencionálním zájemcům o příjemný odpočinek relaxační křesla z řad celosvětového značkového výrobce. Masážní křesla si určitě oblíbíte a naleznete v nich útěchu a uvolnění.

 

 

 

 

Masážní křeslo Fantastic

Nezáleží na tom, jestli máte fyzicky nebo psychicky náročnou práci. Dokonce nezáleží na tom, jestli se cítíte unavení nebo jste po úrazu. Masážní křeslo Fantastic samo nalezne tu nejlepší metodu relaxace pro vás.  Stačí se jen pohodlně usadit a užít si jednu z mnoha předvoleb příjemné masáže. Pouhé jedno kliknutí uvede do pohybu chytré senzory, které vyhodnotí stav zatuhlosti a ihned se přizpůsobí vašim potřebám. 

Masážní křeslo pro celou rodinu

Masážní křeslo je šetrné a velmi pohodlné. Může ho využívat takřka celá rodina a to pro každodenní nastolení harmonie a pohody. Důmyslný systém dokáže kopírovat celé záda a dělat přesně takové pohyby, které jsou nutné pro uvolnění.

Masážní křeslo Fantastic má elektronicky nastavitelné opěrky. Zároveň využívá několik druhů masáží. Nejde jen o nějaký stroj, ale o chytrého pomocníka při hledání optimálních podmínek pro vaše zádové svalstvo.

Pokud vás zajímají další informace, navštivte internetové stránky aforjet.cz