Univerzální variabilní systém VARIO

Představujeme vám moderní variabilní systém VARIO, který je vyroben z LTD a MDF. Tento modulový systém je dostupný v barevném provedení třešeň nebo v kombinaci barev třešeň s vanilkou. Jedná se o moderní barevné provedení, které si získává stále více zákazníků.

Díky asymetricky navrženým dílům sestavíte nevšední sestavu, která bude vynikat v jakékoli místnosti. Hliníkové rámy dveří a matné sklo dodávají skříňkám jistou exkluzivitu. Na výběr máte tři výšky skříněk, které můžete seskládat dle svého uvážení. Úchyty a nožičky jsou v hliníkové barvě. Moderní design!

18  25

Sektorový nábytek VARIO je stavebnice, kterou si člověk přinese domů a poskládá si vlastní sestavu, jak jemu nejvíc vyhovuje. Představte si ten luxus, když si můžete jednotlivé skříňky či komody kombinovat, přeskládat či přikoupit, kdykoli se Vám zlíbí.  

Výhodou sektorového nábytku je jeho variabilita, efektivní využití dané místnosti s ohledem na její rozměry, přizpůsobivost a v neposlední řadě funkčnost. Oproti pevným sestavám máte možnost nahradit jen část již zakoupené sestavy nebo můžete stávající sestavu pouze doplnit o další prvky. Časem se Vaše priority a nároky na prostor můžou změnit. S tímto nábytkem to není problém.

13 

Díky sektorovému nábytku VARIO jste schopni velmi rychle zařídit jakoukoli místnost ve Vašem bytě.

Můžete si s touto kolekcí moderního nábytku zařídit celý obývací pokoj, kancelář, dětský či studentský pokojík nebo ložnici.