Představujeme šicí stroje Juki!

Juki je jméno značky šicích strojů, které by si měla dobře zapamatovat každá švadlenka. Jedná se totiž o šicí stroje určené pro domácí šití, které nabízí špičkovou kvalitu a celou řadu funkcí, které dělají ze šití opravdovou zábavu. Představujeme vám 3 nejoblíbenější modely. Který najdete místo u vás doma?

 

Šicí stroj Juki HZL – 29 Z

Tento model patří mezi nejpopulárnější šicí stroje Juki hned z několika důvodů. Svými funkcemi potěší začátečníky i pokročilé. Šicí stroj Juki HZL – 29 Z totiž nabízí celkem 26 šicích programů, se kterými je šití opravdu snadné. Mezi funkce, které jistě oceníte, patří poloautomatického obšívání knoflíkové dírky ve 4 krocích, snadný začátek šití či automatické navlékání jehly. Šicí stroj Juki HZL – 29 Z má i praktické LED osvětlení a přihrádku na příslušenství.

 

Šicí stroj Juki Exceed HZL F 300

Tento multifunkční šicí stroj vás dostane. Má celkem 106 šicích programů a umožňuje šití i overlockových a dekoračních stehů. Práci na něm zpříjemňuje velký LCD displej. Tento stroj nabízí kvalitní šití běžných ale i silnějších látek – včetně rifloviny, vše rychle a efektivně. Je vhodný také pro patchwork a quilting, takže se s ním rozhodně nebudete nudit. Má funkci automatického navléknutí jehly, umí senzorové šití dokonalých knoflíkových dírek s nastavením šířky otvoru další vysoce praktické funkce. Během šití dokonce ukazuje

číslo stehu, šířku a délku stehu či polohu jehly.

 

Overlock Juki MO – 50E

Třetím super pomocníkem se může stát stroj Overlock Juki MO – 50E. Jedná se o overlockový stroj, který umožňuje šití 3 a 4 nitěmi, umí 6 typů stehů a jeho velkou předností je silný ořezový systém. Překvapí i super výkon – umí totiž až 1 300 stehů za minutu!

 

Pokud si chcete pořídit výkonný šicí stroj za rozumnou cenu, vsaďte právě na Juki. Tyto a další šicí stroje najdete v nabídce na www.sici-centrum.cz.