Ušetřete až třetinu nákladů za vytápění

V zimě je vám chladno a naopak v létě se nemůžete zbavit pocitu horka. Při tom stačí tak málo a váš domov získá zcela odlišný charakter. Už vás někdy napadlo, že hledáním lacinějšího topného materiálu tolik neušetříte? Už vás někdy napadlo využít moderních technologií a zateplit si strop?

Ano, i tak zdánlivě obyčejný krok dokáže ušetřit až třetinu nákladů za vytápění. Práce nezabere více jak tři hodiny a hned od následujícího času je pro vás každý den finančně ekonomičtější. Izolace stropu Magmarelax nabízí snadnou cestu k přesně stanovené ceně bez víceprací s obstojnou 15 letou zárukou na deklarovanou funkčnost.

 

Proč se pro izolaci stropu rozhodnout?

Zateplení stropu je velice chytré řešení pro svou velkou plochu, jelikož v něm nenaleznete žádná okna ani dveře. Izolace má mnohem větší účinek než zateplení domu nebo výměna oken a venkovních dveří. Systém Magmarelax je navíc časově a finančně nenáročný. Není zde třeba žádných stavebních úprav ani složité montáže a ne celou operaci si vystačí jeden zkušený pracovník.

Podívejme se na krátké porovnání vložené investice do různých tipů zateplení. U systému Magmarelax se návratnost investice odhaduje na 4 až 5 let. To je o několik desítek procent méně, než je tomu u zateplení fasády, kde je třeba mohutného stavebního zásahu a návratnost je stanovena na 30 a více let.

 

Co je foukaná minerální izolace

Foukaná minerální izolace MagmaRelax není žádnou novinkou. Na tuzemském trhu se objevila již v devadesátých letech a přišla k nám ze severských zemí, kde jsou kladené nároky na kvalitu zateplení samozřejmě mnohem vyšší.

U nás jsou sice zimní sezóny o něco mírnější, i tak je nutné topit. A jak moc dobře víte, tak právě vytápění je mnohdy největší položkou celého rodinného rozpočtu.

Na koho se obrátit?

Máte zájem o snížení nákladů za vytápění? Stačí vyplnit poptávkový formulář a během několika málo okamžiků se vám ozve specializovaný technik, který zcela bezplatně navštíví váš dům a posoudí nejvhodnější řešení izolace stropu. To je základní podmínka odstartování realizace – osobní kontakt, kde se dozvíte i celkovou cenu.

Pro více informací navštivte internetové stránky poskytovatele na adrese http://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__.