Dárek pro velkého kluka? Vsaďte na elektrické autíčko!

Hledáte pro svého malého řidiče něco skutečně originálního, co by mu pomohlo splnit jeho velký sen? Chcete, aby se k volantu dostal častěji než 2x do roka na pouťovém autodromu? Kvalitní elektrická autíčka potěší všechny kluky od 3 do 8 let. A jak je vybrat?

 

Chtějte autíčko s licencí

Nelitujte trochy peněz navíc a kupujte vždy pouze elektrická autíčka, motorky nebo čtyřkolky s certifikátem původu od renomovaných výrobců. Značky jako Audi, MBW, Bentley nebo Ford se starají stejně svědomitě o zdraví všech svých zákazníků – od dětí až po jejich tatínky. Budete mít jistotu, že elektrické auto se nerozsype při prvním nárazu, že se dítě neporaní o křehký plast, nebo že rodičovské ovládání neselže právě v momentu, kdy to budete nejvíc potřebovat. Samozřejmostí v takovém autě bývají i bezpečnostní pásy, jednoduché ovládání a možnosti připojení dalších zařízení, třeba pro přehrávání oblíbené hudby.

 

Nízká životnost baterií? Rozšířený mýtus!

Nenechte se odradit pověrami o nekvalitních bateriích, které je třeba měnit co čtvrt roku. Spolehlivá elektrická vozítka mají špičkové gelové baterie, které se při správném provozu hned tak neopotřebí. Stačí jen pamatovat na tyto zásady:

  • Nabijte baterii po každém dojezdu.
  • Jestliže autíčko déle stojí (např,. v zimě), nabijte jeho baterii každý měsíc.
  • Autíčko garážujte pouze s plně nabitou baterií.
  • Používejte výhradně originální nabíječku od výrobce.

 

Jak vidíte, nejde o nic složitého. Dalším dobrým tipem je nakupovat elektrická auta pro děti pouze tam, kde k nim mají i náhradní díly. Nám se zalíbil e-shop Hrackyzadobrekacky.cz. Kromě širokého výběru elektrických vozítek tu najdete kvalitní hračky ze dřeva, interaktivní a naučné hračky, stavebnice nebo třeba odolné plastové kočárky pro holčičky na doma i do terénu. Potěší vás příznivé ceny, skvělý zákaznický servis i doprava při nákupu nad 3 000 Kč zdarma. Už víte, čím uděláte radost svým dětem?