2-classtac_fialova

Užijte si spánek v krásném povlečení! K mání je za super ceny!

I povlečení ovlivňuje to, jak se vyspíte. Je velký rozdíl v tom, jestli spíte ve starém vybledlém povlečení nebo jestli budete usínat například v krásném jemném saténu, na to vemte jed! Přinášíme vám proto tip na super nabídku celé řady různých druhů povlečení. V nabídce jsou i velmi luxusní kousky…Užijte si je i vy…

 

 

 

 

Satén pro milovníky pohodlí

Mezi neoblíbenější druhy povlečení patří v současné době ta saténová. Důvod je jednoduchý –  satén je totiž materiál, ve kterém se vám bude nádherně usínat a co víc, povlečení z bavlněného saténu také vyniká svým jedinečným designem. Široký výběr saténového povlečení pro vás připravili v internetovém obchodě bonatex.cz. V nabídce zde najdete saténové povlečení v celé řadě moderních barev a také s atraktivními vzory. Co třeba vyzkoušet povlečení s Class fialové, které kombinuje odstíny fialové a vyniká vzorem kostky nebo povlečení Tripura s jemným květinovým vzorem?

 

2-classtac_fialova     2-tripuraint

  

I milovníci luxusu si přijdou na své

V nabídce obchodu bonatex.cz najdete také kategorii luxusní povlečení – právě zde najdete opravdu skvostné kousky, které rozzáří každou ložnici. Své peřiny můžete například obléknout do luxusního povlečení Prestige double v bílé nebo fialové barvě.

 

2-prestigedoubleau_bila     2-prestigedoubleau_fialova

 

Nabídka je ale mnohem širší. Kromě toho nabízí bonatex.cz také dětské povlečení. I povlečení pro děti je možné mít v mnoha provedeních.  Co třeba vaše děti potěšit povlečením s motivem oblíbených postaviček jako jsou Šmoulové, medvídek Pú, Spiderman nebo Barbie? Určitě budou nadšené.

 

2-medvidekpuau_zelena     2-barbiepoptip

 

Užijte s spánek v krásném povlečení. Kompletní nabídku najdete na www.bonatex.cz