spanek66

Zdravé spaní je základem spokojeného života!

Osmdesát procent současné dospělé populace se budí ráno více unaveno, než když šlo spát. Příčinou tohoto nepříjemného stavu bývá velmi často nekvalitní spánek. Velkou část obyvatel také trápí bolesti zad, které jsou obtěžující a to hlavně v noci a navíc se i těžko odstraňují. Spánek přitom slouží k regeneraci fyzického, psychického a duševního stavu každého z nás. Dopřejte si zdravý spánek i vy…

 

 

 

Opravdu kvalitních prostředků pro odstranění bolesti zad je žalostně málo

Možná  se vám na první pohled může zdát, že prostředků a výrobků na odstranění bolesti zad je velké množství. Opak je ale pravdou – těch opravdu kvalitních není mnoho. Vyrobit produkt, který účinně odstraní bolest zad si totiž vyžaduje opravdu mnoho práce a konzultace s odborníky. Společností, která nabízí opravdu kvalitní řešení je Balnest s.r.o. Tato společnost se zabývá kompletní výrobou a distribucí spacích systémů, rehabilitačních pomůcek a cvičebních systémů pro ty, kdo trpí bolestí zad a dokonce i pro osoby pohybově postižené.

 

spanek66

 

Regenerace i při spánku

Zdravotní matrace a speciální rošty od Balnest s.r.o. roztahují obratle a dochází tak k regeneraci při spánku. Firma při vývoji produktů spolupracuje s profesionálními fyzioterapeuty, odborníky na masáže a s lékaři (především neurology). Využívají také dlouholetých poznatků z lázeňství. Pro výrobu produktů využívají pouze nejlepší dostupné materiály na trhu, které zaručí opravdovou kvalitu výrobku.

Již nemusíte nakupovat „naslepo“

Ve většině internetových obchodů musíte doufat, že nabízený produkt, je opravdu tak kvalitní, jak výrobce udává. U společnosti Balnest ale nikoli. Všechny nabízené výrobky můžete vyzkoušet zdarma a z pohodlí vašeho domova. Stačí pouze kontaktovat firmu, dohodnout se na termínu, odborný poradce vám přiveze produkty ukázat a můžete si je i vyzkoušet. V případě vašeho zájmu Vám navrhne pro Vás ideální řešení. Uvidíte, že zdravý spánek bude základem každodenní spokojenosti.

 

Kontakty a kompletní sortiment pro zdravé spaní naleznete na www.balnest.cz.