SPF6

Užijte si své opalování!

Těšíte se na léto a opalování? Už aby to bylo, že? Opalování je sice krásná věc, ale je důležité, se při něm mít na pozoru a účinně se chránit. Stačí, když si pořídíte kvalitní kosmetiku, která vám s opalováním, ochranou a péčí o pokožku pomůže. Vyberte si z nové nabídky společnosti Bellitia s.r.o., je opravdu z čeho vybírat…

 

 

 

Vůně, ochrana a péče spojena v jednom

Společnost Bellitia s.r.o. pro vás připravila jedinečnou nabídku přípravků na i po opalování. Jedná se o vysoce kvalitní krémy, které vás překvapí svými skvělými účinky ale i velmi příjemnou vůní.

Chraňte se proti slunečním paprskům!

V nabídce na vás čeká hned celá řada opalovacích krémů s různými faktory. Pokud máte pokožku, která se dobře opaluje a je na sluníčko zvyklá, potom sáhnete po krému LOCHERBER SUN PURE SPF 6 s velmi příjemnou vůní. Tento krém obsahuje výtažky z rýže a granátového jablka, které usnadňují hydrataci a mají antioxidační účinky.

 

SPF6

 

Krém obsahuje také přírodní účinné látky jako je máslo karité a aloe, které mají velmi známé účinky na pokožku, které navrací její pružnost a správnou rovnováhu. Krém navíc zanechává vaši pokožku příjemně hebkou. V nabídce jsou samozřejmě i krémy s vyšším ochranným faktorem – 15, 30 i 50 s podobným složením.

Péče po opalování je stejně důležitá

I po opalování je nutné se o naši pokožku starat a dodat jí potřebné vitamíny a účinné látky. V nabídce u Bellitia s.r.o. proto najdete krém po opalování Locherber SUN PURE DOPO SOLE, který je ideální pro osvěžení, příjemnou hydrataci a výživu pokožky. Tento krém vás doslova omámí příjemnou vůní Mojita!

 

Chraňte svou pokožku. Kompletní nabídku krému na i po opalování najdete na www.bellitia.cz