Užijte si zimu v lázních

Chtělo by to zase dovolenou, že? I v zimním období toužíme po relaxu. Právě nyní máme větší šanci si odpočinout více než v létě, protože nás nerozptylují možnosti výletů. Nechte se tedy jen hýčkat různými procedurami ve spa v lázních.

 

Františkovy Lázně – skvělý pobyt

Ať už si dopřejete týden relaxu nebo pouze prodloužený víkend, vyplatí se vám zajet na lázeňský pobyt. Možností máte mnoho. Můžete si vybrat místo, kde poznáte i okolí, anebo budete volit lázně dle procedur. Co takhle zimní pobyt v lázních, které patří mezi nejznámější? Takové jsou Františkovy Lázně. Prameny tu vyvěrají už několik staletí, místo si oblíbili i Němci. Místo založil v 18. století císař František I., slatinné lázně byly dokonce i první svého druhu na světě. Dnes je místo proslulé především díky procedurám, které mají podpořit gynekologické funkce žen (plodnost, péče po gynekologických zákrocích atd.), ale najdete tu mnohem více procedur, které budou vyhovovat každému, kdo sem přijede. Jde o klasické služby ve spa, jež si dopřávají i muži.

 

Mariánské Lázně vás ohromí

Pokud to nevyhrají Františkovy Lázně, mrkněte vedle. Mariánské Lázně rovněž nabízí dokonalý relax. Necháte se zde hýčkat, pokud budete potřebovat uvolnit mysl a budete potřebovat setřást stres. Fyzický relax si dopřejí ti, které bolí celé tělo, protože se zde léčí především revma, takže na bolavé klouby jsou zde opravdoví experti. Čím jsou „Mariánky“ výjimečné? Najdete zde unikátní suché uhličité koupele, tzv. Mariino jezírko. Ty jsou skvělé pro saturaci hemoglobinem i regeneraci, takže se zpomalí projevy stárnutí. Zimní pobyt v této destinaci je tak ideální pro každého, kdo chce zabojovat s mnoha neduhy. A kdy jindy si na sebe udělat čas než právě v zimě? Jen načerpejte sílu před vánočním shonem, abyste byli plní energie na nejkouzelnější svátky roku.