Ubytování v Liberci vám zajistí krásnou zimní dovolenou na Ještědu

Je nejvyšší čas naplánovat si letošní zimní pobyty. Vyrazte si na lyže na Ještěd. Příroda v okolí, ubytování i místní skiareál stojí rozhodně za to. Kde se ubytovat?

Kdo si chce zajistit kvalitní zimní pobyty, měl by se po nich poohlédnout již nyní. Last minute ceny nikde příliš nečekejte. Naopak, lepší je časná sázka na jistotu, a to i v rámci pobytů u nás. Zimních středisek je v Česku ve srovnání s jinými „alpskými“ státy méně. Dnes jsou již však dokonale vybavená. Ve skvělé kondici je i skiareál JEŠTĚD. Ubytování v Liberci vám zajistí možnost užít si krásnou dovolenou na lyžích, ale současně i s mnoha dalšími atrakcemi, které město nabízí.

 

Nová zimní sezóna na Ještědu začíná již 17. prosince 2022

Třeba se na lyže těšíte tolik, že už na zahájení lyžařské sezóny nebudete chtít chybět. Ještěd se snaží plně přizpůsobit zájemcům o lyžování. Vedle denního lyžování nabízí i večerní, či dokonce tzv. Fresh Track. Díky němu si máte možnost užít brzkou ranní lyžovačku na čerstvě upraveném povrchu ještě před tím, než se na svah vypraví ostatní lyžaři. K tomu si pak dopřát rovnou parádní snídani. Maximální počet lidí na svahu je při této akci 20.

Skiareál je skvěle vybaven kvalitními vleky, dosněžován, k dispozici je půjčovna lyžařských potřeb i lyžařská škola. V rámci ní jsou dokonce k dispozici i večerní animační programy pro děti. Zakoupit si lze i výhodné skipasy na celou sezónu.

 

Když si budete chtít od lyžování odpočinout

Dovolená v Libereckém kraji – to jsou však i další aktivity, které si můžete užít, když se vrátíte ze svahu nebo když si budete chtít dát od lyžování pauzu. Kam se lze vydat?

Koupání, sauna a wellness – to je Aquapark Babylon v Liberci. Oceníte jej jako relaxaci po lyžování. Fascinovat bude rozhodně děti. Celou rodinu zaujme rovněž iQLANDIA – vědecko-zábavní centrum. I v zimě si lze užít ZOO Liberec, která patří mezi nejlepší u nás. Možná vás překvapí, že jde o vůbec nejstarší ZOO na území bývalého Československa.

TIP: Pro zimní pobyty v Liberci a v okolí nemusíte hledat žádné organizované zájezdy a dovolené. Vyberte si ubytování na Hotel.cz, kde najdete největší nabídku hotelů a penzionů nejen v tomto regionu.