Užitečné věci i pro vaší zahradu

Zahrada je místem pro kvalitní odpočinek, kde se dá načerpat ztracená energie v průběhu dne, kdy se zabýváme stereotypními činnostmi. Rovněž má svou další nepostradatelnou užitkovou hodnotu. Tento prostor nemusí výhradně sloužit jen ku prospěchu naší vnitřní harmonie a souladu s biologickými pochody. Využívá se i k uskladnění věcí nebo pěstování. Společnost Vladeko figuruje na českém trhu již hodně dlouho na to, aby dokázalo svým potencionálním klientům nabídnout ty nejkvalitnější produkty a sortiment ze dřeva. Podívejme se na nabídku přístřešku na dřevo nebo dokonce na zahradní toaletu.

Přístřešky na dřevo

Pokud se každým rokem trápíte uskladňováním dřeva sloužící v průběhu topné sezóny, zaměřte se na praktické zastřešené dřevníky společnosti Vladeko, které vám umožní skvělým způsobem uskladnit vaše palivové dříví.

V nabídce se nachází celkem tři varianty, kde hlavní skupinu tvoří základní přístřešky na dřevo s mřížovými stěnami až po dřevníky s černou střechou z pískované lepenky. Všechny nabízené variace jsou vyrobené z mimořádně kvalitního smrkového dřeva, které je navíc ošetřeno tlakovou impregnací.

Zahradní toaleta

Představme si moderně působící zahradní toaletu vyrobenou z kvalitního smrkového dřeva, která vám na vašem pozemku poskytne dokonalé zázemí. Smrkové dřevo je navíc v dílnách společnosti ošetřeno tlakovou impregnací, aby mnohem lépe odolávalo hnilobě, plísním a tudíž mu je prodloužena standardní životnost.

V základním vybavení je i plastová deska a spojovací materiály. Objednávka je zasílána v rozloženém stavu na atypických paletách v rozměru 120x200x80. Celková váha i s paletou je 140 kg. V případě, že máte zájem o specifičtější výběr lazury a jejího odstínu, stačí se předem domluvit na podrobnostech na stránkách společnosti Vladeko http://www.vladeko.cz/.