Vysavače s vodní filtrací jsou schopné dosahovat profesionálních výsledků

Čistota je půl zdraví. Toto obecně známé pořekadlo platí v domácnostech dvojnásob. Všichni se maximálně snažíme o to, aby podmínky v naší domácnosti byly co nejlepší. A to se týká i čistoty podlahových krytin, které zabírají největší plochu vybavení domácnosti. A zejména koberce patří i v současnosti k nejoblíbenějším podlahovým krytinám do domácností a jejich čistota je velmi důležitá nejen z hlediska elegance, ale také z hlediska zdraví. V kobercích se totiž mohou usazovat pyly, nečistoty a roztoči. S kvalitním vysavačem dokážete dosahovat skvělých čistících výsledků a profesionálních výsledků dokáží dosahovat například vysavače s vodním filtrem.

Vysoký sací výkon nemusí znamenat gigantické rozměry

Vysavače s vodním filtrem jsou známé především svým vysokým sacím výkonem, v porovnání s běžně dostupnými modely vysavačů na trhu. Ovšem až donedávna byl vysoký sací výkon na úkor rozměrům vysavače, které byly opravdu velké. Do domácností se kvůli svým velkým rozměrům příliš nehodily. Velký zlom v této oblasti však nabízí společnost Spotřebiče Vitek. Vysavače s vodním filtrem jsou jednou z hlavních kategorií této společnosti a vynikají především zachováním vysokého sacího výkonu, ale zároveň také malými rozměry. Vše především díky unikátní patentované technologii vodní filtrace. Sací výkon u jednotlivých modelů je až 400W s příkonem 1800W.

Čistý vzduch díky sedmistupňové filtraci

Při vysávání je také důležité, co všechno vypouští vysavače zpět do ovzduší. Klasické vysavače vypustí zpět do interiéru velké množství prachu, který se znovu víří. Zejména pro domácnosti s alergií na prachové částice to může být nepříjemné. Vysavače Vitek díky vodní filtraci nepropouští do ovzduší zpětně žádný prach. Vše se totiž zachytí v účinné sedmistupňové filtraci. Vzduch i podlaha jsou po vysávání maximálně čisté.

Detailní informace najdete přímo na www.spotrebice-vitek.cz.