V čem je specifická podzimní móda?

Léto se pomalu loučí a právě nyní nastává čas, kdy začínáme nosit další a další vrstvy oblečení a připravujeme si teplé kabáty a boty na podzimní sezónu. Již se nemůžete dočkat, až se v našem šatníku objeví svěží a nové podzimní kousky. Chladnější počasí, ale i babí léto dávají prostor na příjemné teplé oblečení a vrstvení, které budete mít určitě rádi. V našem internetovém obchodě  s módou najdete trendy oblečení na podzim pro ženy.

Když si představíme podzim, vybavíme si spadané listí, procházky lesem, sbírání hub a kaštanů, ale i huňaté a heboučké kašmírové nebo vlněné svetry v barvách podzimu, prošívané bundy nebo manšestrové kalhoty. Tím vším je ovlivněná podzimní móda. Na podzim nosíme teplejší materiály v odstínech hnědé, červené, rudé, béžové a zelené, které odrážejí, co se rovna děje v přírodě.

Jaké barvy a materiály jsou nejlepší na toto roční období?

Co se týče materiálů, ideální jsou ty, které hřejí a mají strukturu, například samet, manšestr, kůže (umělá či pravá) nebo velmi trendy umělý kožíšek. Váš obvyklý outfit stačí například oživit kabátem ve vínové barvě nebo hnědým sáčkem z umělé kůže a váš podzimní styl je tu.

Dámské oblečení na podzim může být právě to, co vám zvedne náladu. Klidně můžete zkombinovat letní kousek s tím podzimním – sukně a šaty v kombinaci se sakem, kabátem a svetříkem.

Které trendy na podzim budou nejvíce ladit vašemu osobnímu stylu?

Podzimní oblečení a barvy lze také velmi dobře kombinovat spolu, tak zvaně tón v tónu, ať už si zvolíte odstíny červené, zelené, hnědé nebo béžové. Někdy si stačí k vašim červeným šatům obléknout vínové punčocháče nebo k vaší limetkové sukni zelený kabátek. Zapátrejte ve svém šatníku a zcela určitě objevíte poklady, které během tohoto podzimu oceníte a ve kterých si podzimní módu skutečně užijete.

„Must have“ na podzim 2020 pro ženy

Pokud byste si na podzim měla pořídit jednu jedinou sukni, rozhodně by to měla být vzorovaná midi do pasu. Můžete vybírat z květovaných nebo kostkovaných sukní anebo sukní zvířecí vzory. Jestli už máte tu ideální sukni na podzim vybranou, určitě k ní nezapomeňte vzít padnoucí punčošky!

Nejmódnější oblečení na podzim najdete na https://cz.selfieroom.com/