V létě nemůžete spát a v zimě se prostě nezahřejete – tvrdá realita nefunkční izolace

Letní měsíce vás doslova odříznou od pobytu v podkrovní části domu. Otevřená okna ani klimatizace nedokážou nastolit klimatický smír a vy jste tak nuceni bojovat s nepříjemným vedrem. Rodinný dům by měl být naopak oázou klidu, nastavenou náručí a únikovou zónou před extrémními teplotami. Proč se v něm tedy necítíte dobře?

Proč máte neochvějný pocit, že se v zimních měsících nedokáže vyprodukované teplo udržet v interiéru a má svou cestu, kudy uniká za stěny vašeho domu? Řešení je přitom velice jednoduché a není třeba investovat horentní sumy do zateplovacích systémů fasády ani do náročné výměny oken nebo dveří.

 

Pultové střechy se přehřívají s příchodem jara

Jaro vyhlížíme od začátku nového roku. Těšíme se na velkolepý příchod prvních hřejivých paprsků i na obměnu šatníku. Společně s nimi se však do některých domů zatoulá i další nevítaný host. Klimatické podmínky a teplota v místnostech začne pozvolna nabývat na síle a bytové prostory se během dne přehřejí.

Každý nádech čerstvého vzduchu se okamžitě promění v dusivý zážitek. Pultové střechy na přehřívání interiéru trpí nejvíce. Přes den se vše rozpálí a v noci se pod takovou střechou nevyspíte. Řešení je pak foukaná izolace – nenápadný materiál pokrývající volnou plochu půdy. Skvěle izoluje a navrací rodinnému domu optimální podmínky ke komfortnímu bydlení.

 

Foukaná izolace má své výhody

Jednu z hlavních výhod jsme si představili. Foukaná minerální izolace odstraňuje následky přehřívání pultové střechy a navíc vám v zimě poslouží jako neviditelná bariéra zabraňující průniku tepla. Během prvního roku ihned zjistíte, že na návratnost investice nebudete čekat déle jak 5 let.

Neplýtvejte penězi za nákup klimatizace, jejíž provoz není úplně nejlevnější. Neplýtvejte penězi za zateplování fasády.

 

Foukaná minerální izolace a její návratnost

Návratnost takové investice se v závislosti na životní styl majitele odhaduje na 30 a více let. U dveří a oken je to 20 a více let. Přes to vám tyto systémy nezaručí ochranu před rozpálenou střechou a v zimě bude teplo stejně stoupat vzhůru. Jakmile se na půdě nebude nacházet izolace, vše unikne střechou ven bez ohledu na šířku použitého fasádního polystyrenu.

Navštivte stránky poskytovatele moderní stavební služby a poptejte se na další informace týkající se foukané minerální izolace Magmarelax.