V pražské Chuchli rostou nové vily, šance na koupi ještě jsou

Sny o bydlení jsou různé. Pokud se ten váš točí okolo krásné vily, prestižní lokality a je umístěn do Prahy, potom zbystřete. V jedné z top oblastí hlavního města vyrostlo 30 luxusních vil a další ještě přibudou. Takže je na čase chytit se příležitosti a jednat.

 

Dokonalé místo pro rodinný život

Jen málokdy se narazí na takovou příležitost. Praha totiž není nafukovací, takže pozemky na lukrativní adrese prostě nejsou často k mání. Společnost Reflecta Development ale dokázala téměř nemožné a získala pozemky pro stavbu na Praze 5, konkrétně na parádním místě nad závodištěm v Chuchli. Stavět se začalo podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Aktuálně projekt tvoří 30 vil a plánuje se další rozšíření. K mání jsou luxusní vily a domy i ve dvougeneračním provedení 7+kk a 1+kk.  Stojí v místě, odkud je krásný výhled na Prahu. Rezidenti si navíc budou užívat klid a současně perfektní spojení s centrem, a to automobilem i MHD.

 

Pro každého jiné řešení

Na podobě vil se designově podílí ateliér A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Ateliér získal mj. ocenění Grand Prix architektů. Vily jsou navrženy tak, aby nabídly luxusní komfort. Mají užitnou plochu 184 až 346 m2, patří k nim až 2 garážová stání a také prostorná terasa. Co se týče provedení, zájemci si mohou vybrat. Koupit mohou vilu kompletně dokončenou, do které se mohou rovnou nastěhovat. Dále je možné koupit dokončenou stavbu, tu je třeba ještě dokončit vevnitř. Možná je i hrubá stavba anebo jen pozemek. Parcely mají již schválené stavební povolení na vilu a jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel).

Prohlédněte si konkrétní vily na prodej v Praze.

Jak jednat s bankou?

Pokud k nákupu budete využívat hypoteční úvěr, je dobré si nejdříve zjistit co nejvíce o možnostech, které máte. Doporučujeme si přečíst články v této rubrice.