Ve dvou, s rodinou nebo s vnoučaty? Grund Resort Golf&Ski je připraven na vše.

Nelákají vás klasické prázdninové destinace u moře? Rádi byste zůstali v Čechách a užili si luxusu čtyřhvězdičkového hotelu? 

Nebo prostě jen tíhnete k horám a máte chuť si zdejší pobyt užít na prvotřídní úrovni? Využijte některý z balíčku šitých přímo na míru všem chutím a generacím, a to v pohádkovém prostředí krkonošské krajiny a rodinného designového skvostu Grund Resort Golf&Ski.

Romantika ve dvou

Radost své partnerce či partnerovi můžete udělat kdykoliv a nyní máte příležitost si romantiku užít se vším, co léto nabízí. K pobytu na dvě noci se snídaní tu totiž dostanete welcome drink, ovoce a květiny do pokoje, sekt pro změnu do vířivky. V závislosti na preferencích večeři při svíčkách nebo piknikový koš pro dobrodružnější dvojice. Tím však romantika zdaleka nekončí. Oba zúčastnění se oddají hodinové Grund masáži, aby vzápětí odcválali do západu slunce v koňských sedlech.  Nic romantičtějšího už prostě neexistuje. Snad jen fakt, že po celou dobu pobytu mají hosté navíc neomezený vstup do hotelového wellness. Romantický balíček vás přijde na 8750 Kč.

Rodinná pohoda bez starostí

Nabídku hotelu uvítají zcela jistě i rodiny s dětmi.  Těm tu totiž vychází maximálně vstříc. S polopenzí rodičů tu mají děti do 11 let polopenzi zcela zdarma, pro miminka jsou zde k dispozici zdarma dětské postýlky. Vybrat si můžete ubytování v luxusním apartmánu nebo ve dvou propojených dvoulůžkových pokojích. Restaurace nabízí oblíbené dětské menu, mají tu dokonce i dětskou výživu ve skleničkách. Pokud ratolesti netráví čas na čerstvém horském vzduchu, mohou využít dětský herní koutek, s rodiči i třeba hotelové wellness. Do bazénu tu totiž dostanou dětské rukávky či plavací pleny, nemusíte s sebou vozit ani nočník, ohřívač kojeneckých lahví, přebalovací pult, elektronickou chůvičku či dětskou vaničku. Děti pak uvítají i možnost zapůjčení hraček a DVD s pohádkami na pokoj.

Všichni malí návštěvníci dostanou při check- inu dárek, rodiče potěší speciální akce hotelu  – při pobytu dvou a více nocí s polopenzí tu rodiny dostanou 20% slevu z pultových cen dané sezóny. 

Zasloužený odpočinek pro babičky a dědy

Radost však můžete udělat i prarodičům. Chcete se jim nějak odvděčit za prázdninové hlídání svých neposedů? Máte pocit, že si sami nikam nezajedou? Není nic jednoduššího než je obdarovat velmi příjemným pobytem na dvě noci Senior Package.  Budou totiž ubytováni v apartmá s polopenzí, budou mít k dispozici ovoce na pokoji, pochutnají si na výtečné kávě a dezertu a tělo i mysl pak zregenerují při perličkové koupeli s aromaterapií ve speciální vaně Harmony Mediq. Pokud shledáte jako dobrý nápad jim zapůjčit jedno vnoučátko, bude tu mít ubytování na přistýlce zcela zdarma, a to včetně polopenze. Všichni se pak mohou kdykoliv vířit ve vířivce, potit v sauně a prát se s protiproudem v hotelovém wellness. Pokud jsou mezi hosty golfisté, mají zcela volné green fee na 18ti jamkovém hřišti. Balíček pro seniory stojí 8160 Kč.

O hotelu Grund Resort Golf&Ski

4. září 2009 se v Mladých Bukách otevřel Grund Resort Golf&Ski, projekt rodinné společnosti Grund, která v obci úspěšně podniká již od roku 1990. Na místě, kde dosud stálo 9jamkové hřiště, se nově pod hlavičkou Grund Resort Golf&Ski otevřelo 18jamkové hřiště a 4hvězdičkový hotel s relaxační zónou a restaurací. Součástí Resortu je i lyžařský areál.