Věčné dilema – boxerky nebo trenýrky?

Dnes již i pánové často řeší, jaké si vybrat spodní prádlo. Chtějí stejně jako ženy, aby jejich spodní prádlo nebylo moc nápadné, když mají přiléhavější svrchní oděv nebo oblek. Ale zároveň si přejí, aby jejich spodní prádlo bylo vkusné, pěkné a pohodlné. A jelikož časům, kdy muži měli v oblibě slipy, bylo již odzvoněno, tak se řeší, zda jsou pro ně lepší boxerky nebo trenýrky. A nezapomínejme na důležitost materiálu. Ve volbě mužů vítězí bavlna klasická, nebo například ještě také elastická s příměsí modalu pro hebký pocit na kůži. Co jim tedy nejvíce vyhovuje a co jim ze spodního prádla nejvíce sedí?

 

Pohodlnost versus přitažlivost

Z blocked://www.andrie.cz/Panske-pradlo/ největší podíl bavlny a samozřejmě mají také nejvíce látky. Trenýrky jsou skutečně pohodlnou záležitostí, navíc se v nich muži skoro vůbec nepotí, jelikož jsou dosti volné. Otočíme-li minci, tak jelikož mají více látky, nevypadají moc dobře pod upnutými slimfit džínami nebo těsným oblekem. Ale stejně je mají muži stále v oblibě pro jejich materiálovou stálost a pohodlnost. Většina mužů jednoduše upřednostňuje každodenní pohodlí, jak je již asi každé ženě známo. A totéž žádají také od svého oblečení, pokud to jde. Ovšem když chtějí být extra samci a sexy pro své polovičky, tak volí pouze a jedině boxerky. Jejich partnerky, když spodní prádlo vybírají svým mužům jako dárek, volí také častěji boxerky. Boxerky jsou přiléhavé, tedy jsou sexy, elastické, ale nohavičky působí nenuceně a decentně, a tak se hodí pod každý oděv i pro různé příležitosti.

Každodenní pohodlí bez obav

Boxerky jsou vyrobeny z elastické bavlny s příměsí modalu, tedy nebrání žádnému pohybu, muži v nich mohou i sportovat a samozřejmě jsou pro ženy nesmírně sexy. Což ovšem neznamená, že jsou úplně bez chyb a ve všem ideální. Materiál, z něhož jsou boxerky vyrobeny, pečlivě sledujte. Jelikož jsou upnuté, tak musí být jejich složení materiálu kvalitní a prodyšné. Také co se týče plodnosti, nebo když plánujete miminko, tak trenýrky jsou vhodnější, jelikož jsou volnější a neprohřívají varlata. Pro plodnost je důležité jejich ochlazování. Trenýrky tedy rozhodně nejsou na ústupu.

 

Trenýrky nebo boxerky?

Jak jste zjistili, není jednoduché rozhodnout, co z pánského spodního prádla je více vhodné, zda volné trenýrky či sexy přiléhavé boxerky. Většina mužů se tedy stejně musí rozhodnout, dle svého vkusu a svých potřeb. Pěkné, pohodlné, sexy i elegantní, takové musí být každé spodní prádlo. Ale oba střihy mají něco do sebe, je to tak?