311020081060e.jpg

Veškeré gastrozařízení seženete pohodlně na jednom místě

Jste majitelem restaurace, baru, stánku s občerstvení nebo provozovny kuchyně? Pokud ano, jistě chcete svůj podnik vybavit kvalitním gastrozařízením. Našli jsme za vás místo, kde sežene vše, co pro provoz potřebujete…

 

 

 

Široký výběr a skvělá cena

Bohatou nabídku veškerého gastrozařízení najdete ve specializovaném internetovém obchodě gastrotechnik.cz. Jejich sortiment vás jednoduše dostane. Najdete zde totiž veškeré gastrozařízení. V nabídce je vše od varné techniky, přes chladící nebo mycí techniku, najdete zde také speciální zařízení na přepravu jídel nebo extrémně odolný nerezový nábytek. Samozřejmostí je i široký výběr v kategoriích nádobí a náčiní nebo sklo a porcelán. Veškeré zboží je pro váš pohodlný nákup řazeno do přehledných kategorií a spojují ho dvě věci – prvotřídní kvalita a velmi příjemná cena. V nabídce na gastrotechnik.cz na vás čeká více 7000 ks položek!

311020081060e.jpg   311020081064c.jpg

Můžete výrazně ušetřit

Pokud chcete na nákupu svého gastrozařízení ušetřit ještě více, potom vás jistě potěší speciální kategorie Gastro bazar. V této kategorii na vás čekají výrobky z předváděcích akcí nebo ty dlouhodobě vystavené, které se pyšní opravdu skvělou cenou. Záruka na výrobky z této kategorie je 6 měsíců.

Poradí i dodají na klíč

Gastrotechnik.cz není jen široká nabídka gastrozařízení. Společnost Gastro technik CZ nabízí také poradenství, projektovou činnost a dodávky zařízení pro váš provoz na klíč. Stačí je pouze kontaktovat.

 

Kompletní nabídku a kontaktní údaje najdete na www.gastrotechnik.cz.