Otos nabízí levné autobaterie pro všechny…

Bez kvalitní autobaterie váš plechový miláček prostě nepojede. Spolehlivá autobaterie je k nezaplacení zejména teď – v období, kdy budeme stále častěji vyrážet na výlety a dovolené. Pokud nechcete někde zůstat viset, podívejte se na nabídku společnosti Otos.

 

 

 

Levné autobaterie od renomovaných výrobců

Společnost Otos pro vás totiž připravila jedinečný výběr autobaterií pro osobní i nákladní automobily od renomovaných výrobců, které mají jedno společné. Tím společným je velmi příjemná nízká cena, kterou budete jinde hledat jen velmi těžko. V nabídce jsou levné autobaterie značek jako je: Varta, Banner, Optima, Yuasa, Perion, AFA Plus a další.

Stačí si jen vybrat

V nabídce najdete levné autobaterie v údržbovém i bezúdržbovém provedení. Záleží pouze na vás, které zvolíte. Při výběru mějte na paměti, že hlavní výhodou bezúdržbových autobaterií (AGM, gelové baterie) je jejich snadná a bezproblémová údržba. Bezúdržbové autobaterie nevyžadují totiž žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu, a po celou dobu životnosti baterie tak není třeba doplňovat destilovanou vodu. Což je jejich opravdu velká výhoda.

Nabízí mnohem více

Kromě široké nabídky autobaterií naleznete v nabídce u Otos také trakční baterie, motobaterie, záložní baterie, nabíječky, testery, veškeré příslušenství k bateriím, startovací kabely a mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.